Zombie Studios Blacklight Tango Down 2’i Şimdiden Duyurdu

Bu ne acele?…

Zombie Studios’un geliştirdiği Blacklight Tango Down kısa bir süre önce PSN, Xbox Live ve PC için indirilebilir olarak satışa sunuldu. Tek kişilik senaryosu bulunmayan Blacklight Tango Down, çoklu-oyuncu modları ile iddialı bir FPS oyunu.

Henüz Blacklight Tango Down’u oynama şansı bulamadık fakat oyunun birçok bug da içerse genel olarak başarılı olduğunu duyuyoruz.

Blacklight Tango Down

Blacklight Tango Down

Belki biz ilk oyunu deneme şansı bulamadık ama Zombie Studios, çoktan ikinci oyunu geliştirmeye başladığını açıkladı. Yeni oyunda daha büyük haritalar ve kullanabileceğimiz robotlar da olacakmış.

Ayrıca nedendir bilinmez, Blacklight Tango Down Türkiye’de Steam üzerinden satılmıyor. Yine de şartlarımızı zorlayarak sizler için bu oyunu incelemek istiyoruz. Her an bir sürpriz ile karşınıza çıkabiliriz yani.

2 Yorum

 1. YEMRE

  Böyle bağımsız yapımcıların çıkardığı multiplayer ağırlıklı oyunların sayısı giderek artıyor.

  killing floor, lead and gold shattered horizon derken en başta dikkat etmediğim blacklight tango downunda bu tarz yapısı olduğunu öğrenince ilgim arttı bu oyuna.

  Steamede şimdilik gelmedi diye biliyorum gelecektir. Deneyeceğiz 🙂

 2. Ercy35

  Merhaba, Oyunu ben 2 gün önce aldım. Süpriz yapmanıza gerek kalmadı :=)

  Oyunu almak isteyen arkadaşlar için link : http://www.impulsedriven.com/blacklight

  Paypal yada kredi kartı ile alabiliyorsunuz.

  Oyunu çok beğendim, fakat serverlarda hiç TÜRK yok. 😀
  İnş. oyunu burdan alırsınız ve beraber oynarız.

  Oyunun menüleri ve silah modifiyeleri aynen MW2 deki gibi, hatta lobide bekleme olayı bile aynı. Grafiklerde idare ediyor. Digital Vision a bayıldım 🙂

  Oyunu bir an önce İncelemeniz dileği ile… Ercan.

Bir cevap yazın