Zaman Kazandıran 11 Teknolojik İpucu

Post-it Adam

İnsanların her geçen gün daha meşgul hale geldikleri su götürmez bir gerçek. Gün içinde yapılacak bir çok iş var ve çoğumuz tüm bu işler için gerekli olan zamanı bulmakta sıkıntı yaşıyoruz. Bu yüzden okurlarımıza günlük hayatlarında vakit kazandırabilecek 11 adet küçük fikri bir araya getirdik. Hesaplamamıza göre, tüm bu fikirleri kullanarak günde 89 dakika kazanabilirsiniz. Tabi bu fikirlerin hepsi herkesin yaşamına uygulanamayabilir ya da bazıları sizin aklınıza zaten gelmiş olabilir. Fakat en azından bir tane yeni fikir edinip günde 5 dakikanızı kurtarmanızı sağlayabilirsek ne mutlu bize.

Teknoloji yardımıyla insanlara vakit kazandıracak başka fikirleriniz varsa, bu fikirleriniz yorum bölümünde görmeyi umuyoruz.

5 Yorum

 1. i0z

  Yazı diyorki 

  eğer bir iphoneniz yoksa zamanınızı iyi değerlendiremiyorsunuz ?

   

  asıl iphone bir zaman öğütücü

  hele birde twit işi yokmu tam Türk için.

   

  iphone+twit = öğğğyykk

 2. Valek

  Yazık yaa bu yazı ne böyle I phone dışındakiler doldurma uydurma REKLAM diye bağırıyor ayıptır utanmıyormusunuz böyle bir yazı yazmaya milleti enayi yerine koyuyorsunuz. Yok efendim 2 adet şarjın varsa birini işe birini eve koyacaksın bunun Teknolojik İpucu ile ne alakası var. IQ -20 galiba

  • M. Gökhan Aktaş

   Reklam değil ama olsa ne olacak ki? Bu sitenin reklam yapması yasak mı? Para kazanmasın mı mesela bu site? Aa evet, aç gezin para kazanmayın ama yinede doğru dürüst yazılar felan yazın demi??

   Yazının içeriği şu olsa; “dünyanın en hızlı işlemcisi” ya da “dünyanın en iyi f/p ekran kartı” olsa, o zaman reklam saçma olurdu hakikaten. Ama bunun gibi, hayatınızı kolaylaştırmak üzerine yazılan bir yazıda reklam görseniz ne olacak ki? Bence sırf hata aramak için yazılan yorumlar bunlar.

   Birde enayi yerine konulacak ne var? Yalan mı söylemiş yazar? iPhone’u olanlar bunları yaparak zaman kazanamaz mı? Ya da iPhone’u olmayanlar kendine bunları uygulayamaz mı?

Bir cevap yazın