Yılbaşı Özel Hediye Önerileri 2011

Yılbaşı Özel Hediye Önerileri 2011

Hediyeler hediyeler… Alınması hoş ancak seçilip verilmesi zor şeyler. Seçim yapmanın zorluğu biraz maddiyatı içerse de, genelde hediyenin seçiminde sorun yaratıcı fikir eksikliğidir. Bazen de sorun hediyeyi aldığınız kişinin, sizin tercihinizden mutlu olmama ihtimalidir. Bütün bunları göz önüne alarak siz okurlarımıza, aklımıza gelen yaratıcı fikirleri ve şimdiye kadar kendini ispatlamış hediyeleri paylaşmak istiyoruz.

Bizler her sene olduğu gibi 2010 yılı boyunca da siz okurlarımıza en dürüst, doğru ve samimi yazılarımızla; internette web gezginlerinizde eşlik etmeye çalıştık. Bu anlayışımızı, sizlerle beraber 2011 yılına taşımaya can atıyoruz. Bu heyecanımızı ise aralık ayı boyunca, 2010 yılının en iyilerini hep beraber seçerek yaşamak istiyoruz (2010 en iyiler anketi).

Uzun lafın kısası kestaneleri kömür sobasının üstünde pişirmeye bırakıp, gecenin ilerleyen saatlerinde oynamak için çıkardığınız tombalaları göz önüne koyup, en sıkı dostlarınızı çağırdığınız bol çeşitli yılbaşı ziyafet sofrasına oturup yaşayabileceğiniz en keyifli yılbaşı geceleri kadar güzel, sıcak ve samimi bir yılbaşı geçirmenizi dileriz. Gecenin en iyi yanlarından birisi olan hediyelere ise fiyat sırlamasını gözeterek biraz öneride bulunmak isteriz.

Bir cevap yazın