Yeni Transformers Oyunu Duyuruldu (Güncellendi)

Ayın karanlık yüzüne hazır olun!

Transformers logo Sağlam gişe başarısı yakalayan Transformers filmlerinin gazıyla geliştirilen başarısız Transformers oyunlarının ardından Activision, yeni Transformers oyunları için High Moon Studios’u görevlendirmiş ve High Moon da geçtiğimiz yıl Transformers: War For Cybertron ile gerçekten oldukça iyi bir oyuna imza atıp büyük ses getirmişti.

Herkes ufukta görünen yeni Transformers filmi Dark of the Moon için herhangi bir oyun projesi olup olmadığını düşünürken beklenen haber Activision’dan geldi. Filmin hemen öncesindeki olaylara odaklanacak ve filmle aynı ismi taşıyacak yeni Transformers oyunu resmen duyuruldu.

Oyunseverler Transformers: Dark of the Moon ile araç modunun çevikliğiyle robot modunun ateş gücünü birleştiren Stealth Force isimli yeni bir oynanış mekaniğiyle tanışma imkanı bulacaklar. Sibirya, Detroit ve Güney Amerika cangılları gibi mekanlara konuk olacağımız Transformers: Dark of the Moon’da tıpkı War for Cybertron’da olduğu gibi yoğun çatışmalar yaşayabileceğimiz eğlenceli çoklu oyuncu modları da olacak.

Oyun ne yazık ki yalnızca Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Wii, DS ve 3DS platformları için duyuruldu (Nintendo versiyonlarını Behaviour Interactive geliştiriyor). Görünüşe göre Activision, War for Cybertron’un PC satışlarından pek memnun kalmamış.

Güncelleme: Oyun için yayınlanan ilk videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın