Yeni Savaşa Hoş Geldiniz

Friday Night Fights, bu Cuma Call of Duty: Elite TV’de…

2011’in en çok beklenen oyunlarından biri olan Call Of Duty: Modern Warfare 3 çıktı, sosyal oyun platformu Call Of Duty Elite devreye girdi, dünya çapında ön sipariş rekorları kırıldı, sabırsız oyuncular gece yarısı satışlarına akın etti. Artık oyunun hayranları Call Of Duty Elite TV’de 11 Kasım Cuma günü yayınlanacak “Friday Night Fights” programını bekliyor.

Beachhead Studios tarafından geliştirilen Call of Duty Elite, tüm kayıtlı Call of Duty oyuncularının birbirine bağlanıp oyun oynamalarını sağlayan, son derece geniş kapsamlı bir sosyal oyun ağı. Call of Duty Elite platform ve oyun arasında kesintisiz bir bağlantı sağlıyor. Oyuncular Call of Duty Elite’e cep telefonlarından, web veya konsol üzerinden erişebilecek, arkadaşlarına bağlanabilecek, Klanları veya Sosyal Grupları ile maçlar planlayabilecek, silah yüklerini ayarlayabilecek, istatistiklerini görebilecek ve çok daha fazlasını yapabilecekler. Call of Duty Elite, Modern Warfare 3 ile birlikte geliştirildiğinden sunulan özelliklerin çoğu oyuncuların oyun deneyimine kesintisiz olarak etki edecek ve oyuncular oyun içindeki Klanlarını ayarlamak, silah yüklerini seçmek, HD videolar yüklemek ve oyun içindeki Sosyal Gruplardan arkadaşlar bulmak gibi işleri kolayca halledebilecekler. Call of Duty Elite’in premium üyeliği 9 aylık DLC sezonu boyunca aylık olarak sunulan Modern Warfare 3 DLC’leri, sanal ve gerçek dünya ödülleriyle günlük turnuvalardan oluşan Program Rehberi, özel klan levelleri ve yarışmaları ve Call of Duty Elite TV erişimi gibi ekstra özellikler de sağlayacak. Yıllık üyelik ücreti $49.99, yani ayda $5’dan daha az. Call of Duty Elite’in bir çok özelliği Call of Duty: Black Ops ile geriye doğru uyumlu olacak ve ayrıca Call of Duty’nin gelecekteki versiyonlarını da tek bir çatı altında desteklemeye devam edecek.

Ridley Scott ve Tony Scott prodüktörlüğünde ve RJ Cutler’ın yönetmenliğiyle hazırlanan Friday Night Fights, Call of Duty Elite TV üzerinden ilk programını 11 Kasım Cuma günü yayınlayacak. Friday Night Fights gerçek hayattaki rekabetleri Call of Duty: Modern Warfare 3 çokluoyuncu arenasına taşıyacak. Will Arnett ve Jason Bateman’in dijital içerik ve yapım stüdyosu DumbDumb’ın Ben Silverman’ın multimedya kuruluşu Electus işbirliği ile hazırladığı orijinal programlar da Call of Duty Elite TV’de yayınlanacak. Call of Duty Elite TV program takvimini www.callofduty.com/elite adresinde görebilirsiniz.

Bir cevap yazın