Yeni Left 4 Dead Bölümü Steam ve Xbox Live’de

Valve söz verdiği gibi sevilen “zombi temizleme” oyununun yeni bölümünü (campaign) yayınladı. Shacknews “Crash Course” adlı bölüm şu an internetten indirilebiliyor.

Valve bu bölümü bir güncellemeymiş gibi yayınladığı için Crash Course PC kullanıcılarına otomatikman gelecek. Eğer Xbox 360 üzerinde oynuyorsanız Xbox Live mağazasına girip 560 Microsoft puanı (7 USD) harcamalısınız.

Left 4 Dead - Cash Course

Yeni bölümde iki harita tekli, beraber (co-op) ve karşılıklı (versus) olarak oynanabiliyor. Bu haritalarda onlarca “süper-zombi” bulunuyor. Valve bu bölümü Versus kipinin daha kısa sürede bitirebilmesi için tasarladığını söyledi, zira bir Versus oyunu diğer bölümlerden bir saatten daha fazla zaman alıyor.

Shacknews’de yer alan bir habere göre Crash Course, Survival kipine birkaç yeni harita da ekliyor ve birkaç iyileştirme de getiriyor: çoklu-oyuncu biraz daha iyileştirilmiş ve Versus bölümü sırasında  yardımcı öğeler benzer bölgelerde ortaya çıkıyor.

Elinizde hali hazırda Left 4 Dead yoksa, Valve’in Steam üzerinden PC sürümünü cumartesi gününe kadar sadece 15 Dolardan sattığını söyleyelim.

Bir cevap yazın