Yeni Humble Indıe Bundle Paketi Hazır

Birbirinden güzel bağımsız oyunlara istediğiniz fiyatı ödeyerek sahip olun.

Hastanelerde yatmak zorunda olan çocuklara oyuncak ve oyun sağlayarak morallerini yüksek tutmayı amaçlayan Child’s Play’e yaptığı bağışlarla dikkat çeken ve bizlere birbirinden eğlenceli oyunlara dilediğimiz kadar ödeyerek sahip olma fırsatı sunan Humble Bundle, yeni teklifiyle karşımızda.

Super Meat Boy, Shank, Bit.Trip Runner, Jamestown ve Nightsky HD… Yaklaşık değeri 100$’ı bulan birbirinden eğlenceli bu beş bağımsız oyuna istediğimiz fiyatı ödeyerek sahip olabiliriz (en az 1$ olmak koşuluyla). Ortalama 4.70 $’ın üzerinde bir ödeme yaparsak (ancak bu ortalama zaman içinde değişebilir) pakete Cave Story+ ve Gratuitous Space Battles oyunları da ekleniyor. Yani toplam 7 oyuna sahip oluyoruz. Üstelik oyunların DRM’siz versiyonlarının yanı sıra Steam kodları ve soundtrack’leri de pakete dahil.

Önceden olduğu gibi ödeyeceğimiz parayı hayır kuruluşları ve geliştiriciler arasında dilediğimiz gibi paylaştırmamız da mümkün.

Neyse daha fazla vakit kaybetmeyin. Buraya tıklayarak Humble Indie Bundle’ın sitesine gidebilir ve paketi satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın