Yeni Call of Duty Oyunu Black Ops’un Çıkış Tarihi Belli Oldu

Call of Duty Black Ops

Bundan tam bir ay önce, Soğuk Savaş döneminde geçecek ve daha çok Vietnam Savaşı’na odaklanacak yeni Call of Duty oyununun isminin Black Ops olacağı söylentileri ortada dolaşmaya başlamıştı hatırlarsanız. Biz de sizlere Treyarch’ın geliştirdiği bu yeni oyunun, Infinity Ward’ın Modern Warfare 2’sine inat, PC platformu için özel sunucu (dedicated server) desteğiyle geleceğini duyurmuş ve oyundan ufak ipuçları vermiştik.

Bizi yakından takip eden oyunsever arkadaşlar, yeni Call of Duty oyunu Black Ops’un ilk videosuna yarın sabah kavuşacağımızı zaten biliyorlar.

Bizler ilk video için yarını beklerken güzel haberler almaya bugünden başladık. Zira başlıktan da anladığınız üzere Call of Duty: Black Ops’un resmi çıkış tarihi, oyunun resmi internet sitesinde açıklandı. Buna göre Vietnam cehennemiyle randevumuz 9 Kasım 2010.

Bu arada oyunun isminin Black Ops olacağının kesinleşmesiyle birlikte, 1980’deki Londra İran büyükelçiliği kuşatmasının da oyunda kısa da olsa bir yer tutmasını bekleyebiliriz.

Yine de daha fazla detay için yarın sabah saatlerinde yayınlanacak kısa videoyu beklememiz gerekiyor.

Bir cevap yazın