Yeni Age of Conan: Rise of the Godslayer Videosu ve Görselleri

Güzel atmosferi ve kaliteli grafiklerine nazaran birçok teknik hata barındıran Age of Conan bizleri kendinden uzaklaştırmayı başarmıştı. Ancak  oyuna olan özlemimiz yitmemiş durumda. Son güncelleme ile kafalardaki “Beklenen kalite yakalanıyor mu?” sorusuna az da olsa cevap veren oyunun ek paketi ile bu bahtsız gidişata bir son vermek için hazırlanıyor.

Age of Conan – Hyborian Adventures’a ek paket olarak hazırlanan Rise of The Godslayer bizler için güzel bir tecrübe olacak. Conan’ın gençliğinde büyük badireler atlattığı Khitai topraklarında kılıç sallayacağız. Funcom devasa alanları yükleme bölümleri olmadan gezmemiz için olanak sağlıyor. Ayrıca yeni silahlar, zindanlar, görevler, zırhlar, düşmanlar ve gruplar da bizi bekliyor olacak.

Bizim için bir umut olan Rise of The Godslayer için yeni ekran görüntüleri ve Northern Grasslands videosu yayınlandı. Resimlere buradan ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Vernoncougar

    d&r dakı 1 alana 1 bedava kampanyasında aldım bu oyunu haftasonu.Yukledım ve update uyarısı verdı 3.82GB lık bu ek paketle bırlıkte oyun 23.9GB oldu.Grafık kalıtesı gercekten cok ıyı ve zevkle oynanıyor.

Bir cevap yazın