Talha Turhal Tarafından Yazılan Yazılar

NBA 2K10

Bilgisayar başında oturarak güç harcayıp yorulmak nasıl oluyormuş şimdi öğreneceksiniz.

Tekken 6

Oyunun geliştirilmesi tamamladı, çevrimiçi özellikleri açıklandı ve çıkış tarihi belli oldu.

Aion: The Tower of Eternity

Görünen savaş iyiliğin kötülere karşı koymasıyla bilinmez. Burada iyiler bir birini kırdı. Kısacası söylediği gibi iyiler sarsıldı…

DiRT 2 ile Ralli Günleri

Dirt 2 ile ralli yapın, hem eğlenin hem kazanın. Ancak dikkat etmelisiniz, en küçük hata arabanızın pisten çıkmasına neden olabilir. Bir salise bile çok önemli. Yoksa büyük ödülleri kaçırabilirsiniz.

Virtua Tennis 2009

SEGA bünyesinde çıkartılan Virtua Tennis, piyasadaki nadir güzel tenis oyunlarından birisidir. Meraklıları yaklaşık 10 senedir Virtua Tennis oynuyor. Ünlü EA Games oyunları FIFA ve NBA serileri gibi yıllardır tenis meraklılarına evlerinde dahi bu spordan kopmama şansı veriyor.

Fifa 10 – Futbol Meraklıları Aranıyor

EA daha iyi bir FIFA serisi için kolları sıvamış. Her ülkeden kişinin katılabildiği bir içerik güncelleme sistemi oluşturmuş. Ülkemizde ise Aral İthalat’ın üstlendiği bu sistem FIFA 10’un güncel olmasına vesile olacak. Eğer güncel futbol medyasını takip ediyor ve bilginize güveniyorsanız siz de destek olabilirsiniz.

The Sims 3

Piyasaya sürüldüğü günden beri en çok satılan oyunlar listesinin başında yer alan, herkesin oynamıyorum deyip evde başında sabahladığı, kitlesinin bir türlü canlı gözle görülmediği ve değerinin anlaşılamadığını düşündüğümüz The Sims’in üçüncü oyunu çıktı.

The Godfather 2

Özür mahiyetinde devam oyunu yapmaya karar veren EA Games The Godfather 2’yi nihayet satışa sundu. Ekran görüntüleri ve tanıtım için çıkan videoları ile ümit vaat eden oyunu deneme fırsatını bulduk.

Empire: Total War

Total War serilerinin yeni oyunu Empire: Total War’ı derinlemesine oynadık ve sizler için rehber niteliğinde bir inceleme yazdık.