M. Gökhan Aktaş Tarafından Yazılan Yazılar

LOST Final Sezonu İle Karşımızda

“Çok beklenen ve şok edici final” gibi bir açıklama var. Bu açıklama LOST yapımcılarının yaptığı açıklamadır. Bu kadar bilinmezi şok edici bir finalle bağlayacaklarını söyleyen LOST yapımcıları bakalım nasıl bir final hazırladılar?

Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgilinize hediye almaya zamanınız olmadı ya da bir fikir bulamadınız mı? Kırmızı gül, günü her zaman kurtarabilir. Ancak dikkat! Her gül renginin bir anlamı vardır. Çiçekçide sevgililer günü diye kırmızı gül kalmamış olabilir. O zaman ne yapacağız? İkinci acil durum butonumuz olan bu yazıyı okuyacağız.

Fotoğrafçılık Terimleri

Fotoğraf makinesi siz onu yönlendirebildiğiniz sürece güzel resimler çekebilir. Yönlendirmenin ilk adımı da fotoğraf makinenizin neler yapabildiğini bilmek ve bu özelliklerin fotoğraf çekmede nasıl etkili olduğunu bilmektir.

Nokia N97 İncelemesi

Nokia’nın dokunmatik ekranlı telefon piyasasında rekabet edebilmek ve adını bu piyasada sağlamlaştırmak için oldukça güvenerek çıkardığı Nokia N97’yi, siz okurlarımız için inceledik.

Nokia E72 Ayrıntılı İnceleme

Nokia, birçok insanın sabırsızlıkla beklediği yeni telefonu E72’yi sonunda satışa sundu. E71 modelinin devamı niteliğinde olan E72 biz teknoloji meraklılarına bakalım neler vaat ediyor ve neler sunabiliyor…

LG Arena KM900

LG markası genelde klişeleşmiş cep telefonu tasarımlarının dışında tutulmayı hak eden bir firmadır. Neredeyse her yaptığı işte görselleri çok iyi kullanan firma, bakalım bu sefer telefon eden o şık kutusunun içerisine neler koymuş?

HP SB360

HP, video çekimini web sitelerine uygun hale getirmekle kalmamış aynı zamanda çok fazla sayıda şarta uygun resim çekme programını da SB360’a eklemiş.

Canon PowerShot SX200 IS

Canon’un kompakt ürün gamında, amatörlükten profesyonelliğe terfi etmek isteyenler için uygun gördüğümüz PowerShot serisinden PowerShot SX200 IS’i misafir olarak incelememize aldık.

Philips Xenium X800

Heybetli ekranların cazibesine biz kullanıcılar gibi Philips markası da kapılmış olacak ki kolları sıvayıp dokunmatik ekranlı telefon yapımına koyulmuşlar. Sonuçta ortaya X800 isimli telefon çıkmış.