M. Gökhan Aktaş Tarafından Yazılan Yazılar

HTC (T3333) Touch2 İncelemesi

HTC, dokunmatik ekranlı telefonlar kategorisinde ismini sıklıkla duyduğumuz bir firma. Doğası gereği içerisi teknoloji çöplüğüne dönen dokunmatik ekranlı telefonları satın alan kitle, yüksek meblağlar ödeyebilen bir kesim. Bu kesim mantıklı olarak HTC’nin gözbebeği konumunda.

Dark Mini Mania Full HD Medya Oynatıcı

Medya oynatıcılar, tartışmasız yüksek çözünürlüklü hayatımıza en iyi teknolojik çözüm olarak firmalarca geliştirilen cihazlardır. Diğer çözümlerin yanında kolay kullanım ve aç-çalışsın prensibi ile 40” üstü LCD/LED TV sahiplerine kendilerini beğendirmek ister kasa yapıları ile, kot ceplerinden çok TV sehpalarının başköşelerinde yer edinmeleri daha yüksek ihtimaldir.

Nokia X6 16GB Comes With Music İncelemesi

Nokia en son dokunmatik ekranlı telefonunu duyurdu. Telefonun adı; X6 16GB. Aslında daha önceki X6 32GB modelinin aynısı olan bu telefon, farklı olarak daha uygun fiyata daha çok kullanıcının X6 modeline sahip olabilmesi için dahili hafızanın kırpılmış hali.

Jabra HALO Stereo Bluetooth Kulaklık

Şık tasarımı ve dokunmatik kullanımı ile Jabra HALO, gün geçtikçe kaslı yapılara bürünen teknolojik cihazlara yeni bir soluk getiriyor. Çift mikrofon ve katlanan yapısı ile üretim detaylarını fazlasıyla önemseyen HALO, teknoloji ve şıklığı ortak bir tasarımda birleştirmiş.

Jabra BT2080 Bluetooth Kulaklık

Bluetooth kulaklık konusu açıldığında insanların aklına ilk gelen markalardan birisi Jabra’dır. Jabra, ürün gamı çeşitliliği ile kullanıcı isteklerine çözümler üretmiş, bluetooth iletişim teknolojisinde hatırı sayılır tecrübeye sahip bir firmadır.

HTC HD2 İncelemesi

Hızlı bir sirkülasyon ile kullanıcılar sahip oldukları cep telefonu modellerini sürekli değiştirerek, mobil çözümlerin teknolojiden beslenmelerine önayak oluyorlar. Bu son teknolojilerden en iyi faydalanan HTC HD2 mobil çözüm merkezini, siz en son teknoloji meraklısı okuyucularımız için inceledik.

Nokia N97 Mini İncelemesi

Daha önce incelediğimiz Nokia’nın amiral gemisi olan N97’nin küçültülmüş ve biraz elden geçirilmiş versiyonu olan N97 Mini’yi tük.el. masasına yatırdık ve inceledik.

Panasonic SC-HC10 Micro HiFi

Yeni yüzyılın getirilerinden birisi olan çok işlevsel özelliklerin daha küçük kutular içerisinde toplanması, artık müzik sistemlerine de uygulanıyor. Eski zamanlarda müzik dinlemek için büyük kutular satın almamız gerekirken, yeni eğilim olan mini ve micro müzik kutuları artık raflara hakim oluyor.

Müzik Dosya Formatları Nasıl Çevrilir?

Teknolojinin son hız gelişmesi ve depolama çözümlerinin artık her kullanıcının rahatlıkla ulaşabileceği fiyatlara inmesi ile cebimizde taşıdığımız teknolojik cihazlar bir müzik kütüphanesi haline geldiler.

LG Chocolate BL40 İncelemesi

LG’nin yeni Chocolate serisinin amiral gemisi olan BL40 modeli, cep telefonu kullanıcılarının alıştığı ölçüleri oldukça zorlayan yapısı ve telefonların kasa yapısına getirdiği yeni pürüzsüz tasarım anlayışı ile teknoloji marketlerinin raflarında en üst yerde sergilenmeye başlandı.

LG Chocolate BL20

Güney Koreli üretici LG’nin yeni Chocolate serisi telefonlarından olan BL20 modelini, dokunmatik tuş takımı ve yeni modern tasarımı ile takipçilerinin beğenisine sundu ve bizde sizin için inceledik!

Fujifilm FinePix S1500

Fujifilm, dış görünüşü itibari ile profesyonel fotoğraf makinelerine benzeyen (D-SLR benzeri), fotoğrafçılık adına ise yüksek sayılabilecek optik yakınlaştırmayı bünyesinde barındıran FinePix S1500 modelini uygun fiyata, potansiyel fotoğraf makinesi alıcılarına sunuyor.

Avea’dan Harbi Tarife

Avea hattınızla sürekli Avea içi arama yapıyorsanız, her günü SMS atmadan geçirmiyorsanız ve internette sürekli sosyal ağları takip ediyorsanız, haberin devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Türkiye’de Geniş Bant İnternet

İnternet kullanıcılarının sıklıkla şikâyet ettiği konu internetin yavaş olmasıdır. Bu yavaşlığa sebep olan belli başlı hususlar olsa da temelinde satın aldığımız internet bağlantısının yavaş kalmasıdır.

Windows 7’de Klasik Başlat Menüsü

Windows 7 her ne kadar çoğu kullanıcıyı tatmin etse de XP’nin kullanıcılarına sunduğu bazı özellikleri kökten değiştirdi. Değişen özelliklerden biriside XP’de bulunan “Klasik Başlat Menüsü” idi.

Facebook’ta Canlı Yayında Defile

Facebook üzerinden neredeyse yapamayacağımız şey kalmadı derken, firmalar sosyal ağlarda yeni uygulamalar deneyerek hem bizi şaşırtıyorlar hem de aklımıza gelmeyen eksiklikleri dolduruyorlar.