M. Gökhan Aktaş Tarafından Yazılan Yazılar

Akıllı Telefon Piyasasında Neler Oluyor?

Bir zaman önce arkadaşlarım bana gelip telefon tavsiyelerimi öğrenirlerdi. Şimdi ise “Ben şu özellikleri istiyorum, ne alayım?” sorusunun sonunda ne ben cep telefonu piyasasını şöyle bir hatmedebiliyorum ne de karşımdakinin bu konuşmayı dinleyecek mecali kalıyor.

Nokia E7 İncelemesi

Nokia bu zamana kadar birçok seriye imza attı. Bu serilerin başında muhtemelen “E” serisi yani iş hayatına yönelik seri geliyordur. Serinin devam etmesinin en önemli nedenlerinden birisi muhtemelen bu serinin başarılı olmasından ve tutmasındandır. İşte bu serinin en son ve güçlü üyesini inceleyeceğiz. İnceleme konuğumuz: Nokia E7.

HTC Desire HD İncelemesi

HTC Desire incelemesinden bir süre sonra karşınıza HTC’nin merakla beklenen, Android’li son amiral gemisi HTC Desire HD ile çıkıyoruz. Bu incelememizde Desire ve Desire HD arasındaki farkları yazıp bırakmayacağız. HTC Desire HD incelemesini hem fotoğraflar hem de videolar ile destekleyerek siz okurlarımıza sunacağız.

Samsung Galaxy Tab İncelemesi

Yeni savaş alanı olan tablet pazarında sıkı rekabetçilerden birisi olan Samsung Galaxy Tab’ı oldukça verimli bir kullanım süresinden geçirip, gözlemlerimizi sizinle paylaşacağımız bir inceleme hazırladık.