THG Türkiye Tarafından Yazılan Yazılar

Sosyal paylaşım ağlarının güvenliği arkadaşlarınızın elinde!

Hesabınızı ele geçiren kişinin, kimliğinize bürünüp arkadaşlarına sizin hesabınızdan gönderiliyormuş gibi mesajlar ileteceğini aklınızdan çıkarmayın. Bu yüzden, bilgilerinizi, paranızı ve güven ağınızı korumak için hem en temel kurallara uyun, hem de arkadaşlarınızı bilinçlendirin!

Samsung Wave Türkiye’de

Benzersiz bir mobil deneyim yaşatan Samsung S8500 Wave, üstün ekran deneyimi sunan SUPER AMOLED ekranı, yenilikçi Bada platformu ve çarpıcı tasarımı ile, akıllı telefonlar dünyasında devrim yaratacak.

Dijital dadı ile gözünüz arkada kalmayacak!

Ne kadar akıllı olurlarsa olsunlar, çocuklar profesyonel hacker’lar tarafından kolayca kandırılabilir. Hacker’lar telefon numarası, adres, banka hesap şifresi gibi kişisel bilgilere kolayca ulaşabilir, kısaca korumasız bilgisayara sızarak her bilgiye erişebilir.

Dijital kirlilik nedir ve nasıl kontrol edilir?

Günümüzde gizli verilerin dijital formatta saklanması, web tabanlı alışveriş ve bankacılık hizmetleri giderek artıyor. Bu hizmetler geliştikçe kötü niyetli saldırıların cazip hedefi haline gelip, siber tehditlerin gün geçtikçe büyümesine neden oluyor.

Allods Online

MMORPG’ler neredeyse hayatımızın bir parçası gibi oldu (birçoğumuz için öyle en azından). Dünya üzerinde online oyun oynayanların sayısı her geçen gün artıyor ve buna bağlı olarak da online oyunların sayısı artıyor. En çok rağbet görenleri ise MMORPG’ler oluyor.