THG Türkiye Tarafından Yazılan Yazılar

3D Gözlük (3 Boyutlu Gözlük) Teknolojisi

Yanlış yönlendirmeler nedeniyle birçok kişi şu anda piyasada bulunan 3 boyutlu içerikleri (3d film, 3d oyun, 3d maç yayını vb.) yanlış gözlüklerle izlemeye çalışmakta ve yanlış yatırımlar yapmaktadır.

Dark Android Box Mini PC

Dark 7’den 70’e herkesin kolayca internette dolaşması, oyun oynaması, ofis uygulamalarından faydalanması ve film izlemesi için Android işletim sistemine sahip mini bilgisayarı geliştirdi.

Nasıl 21 Kilo Verdim?

En son 2006’da yetmiş küsur olduğumu hatırlıyorum… Sonrasında devamlı kilo aldım ve üç haneyi görerek zirve yapmıştım. O zamanlar artık eski halime dönemeyeceğimi düşünüyordum. Aradan çok da bir vakit geçmemişken elhamdülillah 21 kilo vermiş oldum. Mutluyum…

Çevre Dostu Kesintisiz Güç Kaynakları

Kesintisiz Güç Kaynakları (KGK) endüstriyel ve ticari işletmelerde bilgi işleme/bilgi saklama amacıyla kullanılan ve kritik yük olarak nitelendirilen yükleri AC güç şebekesinde ortaya çıkan elektrik güç kalitesi ile ilgili problemlere karşı korumak amacıyla geliştirilmiş güç elektroniği temelli cihazlardır.

Richter Ölçeği Nedir?

Richter Ölçeği yer kabuğundaki deprem dalgalarının deprem kaydedici aygıt (sismograf) üzerindeki aletsel büyüklüğünü gösterir.