Yarıyıl Tatilinde World of Warcraft Keyfi

Hayal meyal değil, çok iyi hatırlıyorum! O akşam İstanbul’da trafik kitlendi. Bu bilindik bir İstanbul akşamı değildi. Ne olduğunu merak ediyor musunuz? O akşam World of Warcraft: The Burning Crusade satışa çıkıyordu. Oyunun satışını yapan mağazaların önü bir gün önce geceden dolmuş, uzun kuyruklar oluşmuştu.

İnsan kıskanmıyor değil, sevdiği oyunun da bu kadar kitlesi olsun istiyor. WoW’cular için bir güzel haberimiz var. Yarıyıl tatili için ülkemizdeki WoW oyun paketleri indirime giriyor.

Dünya çapında fenomen haline gelen ve 11 milyondan fazla oyuncuya ulaşan online oyun devi “World Of Warcraft” ile tanışmanın tam zamanı bu benzersiz oyunda sen de yerini al. 25 Ocak-08 Şubat tarihlerinde indirimli fiyatı ile satışa sunulacak olan World of Warcraft ve World of Warcraft Battlechest,  tüm satış noktalarından temin edilebilecek.

 “World of Warcraft” evreninde yerini almadıysan bu fırsatı kaçırma ve dünya’da ki milyonlarca kullanıcı ile bu harika deneyimi paylaş. Yeni eklenti paketi ‘Cataclysm’ gelmeden sende karakterini yarat ve bu muhteşem dünyanın bir parçası ol.

 

“World of Warcraft” Ana Paket

World of Warcraft oyununu 35TL yerine 25TL

World of Warcraft Box

World of Warcraft Box


“World of Warcraft Battlechest( içerisinde 2 adet Strateji Rehberi(WOW Ana Paket ve İlk Eklenti Paketi olan The Burning Crusade)+World of Warcraft Ana Paket+World of Warcraft:The Burning Crusade oyunlarını içeren Özel Set)

World of Warcraft Battlechest oyununu 70TL yerine 50TL’ye satın alabilecekler.

World of Warcraft Battlechest Box

World of Warcraft Battlechest Box


2 Yorum

Bir cevap yazın