Yama 711 Kasa İncelemesi

Kısa bir süre sonra ülkemizde de satışa sunulacak Yama 711 kasayı inceliyoruz.

Son zamanlarda özellikle kasa ve güç kaynağı sektöründe yeni kurulmuş birçok uzak doğu menşeli şirketin agresif ürünlerle pazardan pay kapmaya çalıştığını görüyoruz. YAMA da bu markalardan biri.

2009 yılında faaliyete geçen YAMA, kasa, güç kaynağı ve oyuncu ekipmanları üzerine ürünleri ile dikkat çekiyor. Şu an ülkemizde YAMA’nın 300, 350 ve 400 Watt’lık kasa modellerini bulmak mümkün. Bugün inceleyeceğimiz YAMA 711 ise henüz ülkemiz gelmedi. Ürünün birkaç hafta içinde ülkemize geleceğini öğrendik.

Yama 711

YAMA 711’in alt tarafındaki sert tasarım güçlü bir kasanın ipuçlarını veriyor.

Yama 711 yan

Yama 711 çapraz

Kasanın üstünde ve yan tarafındaki kırmızı çizgiler kasaya şıklık katarken tasarımı bozmuyor. Bu resimleri YAMA’nın internet sitesinden aldık. Bizdeki üründe bir iki farklılık olacak. İncelemenin devamında bu konuya değineceğiz.

Yama 711 iç tasarım

Kasayı açtığımız zaman ortaya çkan görüntü. Burada dikkatimi çeken ilk şey, kasada kablo yönetiminin olmaması. Kasanın içinde de yine sade bir tasarım görüyoruz. Kırmızı renkli arka fan ve vidasız PCI için mandalların yine sade tasarım bozmadığı gibi kasa içine şıklık kattığını görüyoruz.

Bir cevap yazın