XKafe Tam 400 World of Goo Hediye Ediyor

Orijinal oyunları olan Türk oyuncuları için sunucu desteği sağlayan XKafe 1. yaşını kutluyor. Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Counter-Strike 2D, Soldat, Killing Floor, Deathmatch Classic ve Half-Life: Opposing Force XKafe’nin destek verdiği oyunlar.

Açıkçası yapılan iş zor, orijinal oyunu olanlara yasal sunucu desteği vermek çok külfetli bir iş. XKafe’ye teşekkür ediyor ve yaş günlerini kutluyoruz.

Şimdi gelelim diğer konuya. 1. yaş etkinliği vesilesiyle XKafe değeri 20 dolar olan ve dünya oyun sektörüne bomba gibi düşen World of Goo’dan 400 tane hediye ediyor. World of Goo oynanışı, vermek istediği mesaj ve müzikleri ile bizlere çok güzel anlar yaşatmıştı. Bir elin parmağını geçmeyen kadrosu ile elde edilen bu başarı oyunun yapımcı olan 2D Boy’un bir çok yerde parmakla gösterilmesini sağladı. Yüzlerce kişin aylarca üzerinde çalıştığı oyunların elde edemediği saygı ve sevgiyi gördü. World of Goo işte böyle bir oyun.

Eğer World of Goo oynamadıysanız buradan orijinal World of Goo’nuzu kapabilirsiniz. Ayrıca XKafe’nin bu güzel hareketinden dolayı 1. yaş etkinliğini kutlamayı unutmayın *<8D

4 Yorum

Bir cevap yazın