Xbox 360 Hafifledi İşte Yeni Konsol: Xbox 360 Kinect (Video)

Bu yıl E3 fuarında Microsoft’un bize bir sürpriz hazırladığını biliyorduk. Görünen o ki, fuarın başlamasına saatler kala bu sürpriz belli oldu.

Microsoft’un E3 sürprizi daha önce Natal olarak bildiğimiz hareket algılayıcı teknolojiyi de içeren hafiflemiş bir Xbox 360’mış. Microsoft, henüz resmi olarak bu yeni Xbox 360’ı duyurmadı fakat; yeni konsolun resimleri, videoları, hatta konsoldan yeni bilgiler internete düşmüş durumda.

Öncelikle dikkatimizi çeken Xbox 360’ın oldukça inceldiği yönünde. Tabi resimler bizi yanıltmıyorsa. Konsolun önünde ise hareket algılıyıcılar bulunuyor. Sanrıım önceden gördüğümüz Natal cihazı eski Xbox 360 sürümleri için ayrıca satışa sunulacak. Natal isminin yerini ise Kinect alıyor.

Microsoft Kinect

Microsoft Kinect

Yeni konsolun 250 GB bir sabit diske sahip olması ve WiFi desteklemesi bekleniyor. Daha fazla detay için Microsoft’un E3 gösterimini beklememiz gerekiyor. Tabi kırmızı ışıklar Microsoft’a engel olmazsa 😛

Yoksa Microsoft, yeni bir Nintendo Wii mi yaratmak amacında? Aşağıdaki videoyu izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Xbox 360 Slim Kinect

Xbox 360 Kinect

(Youtube)

http://www.youtube.com/watch?v=zyotiCM7300

8 Yorum

  1. Ziyaretçi

    “Konsolun önünde ise hareket algılıyıcılar bulunuyor”

    ben kinect, xbox 360 slim den ayrı diye biliyordum; bir daha bakar mısınız haberde yanlışlık olmasın.

  2. lazboy

    Kinect cikarmislar siz once oyun yapmayi ogrenin copluk gibi uydurma para icin yaptginiz igrenc oyunlar baska bsy yok ortada Kinect bes kurusz verilmez bu oyunlar bole oldugu surece

Bir cevap yazın