WWE All Stars Oynanabilir Demosu Yayınlandı

THQ, firmanın ünlü WWE video oyun portföyünün en yeni üyesi, capcanlı, yüksek tempolu ve enerji dolu WWE All Stars demosunun Microsoft Xbox 360 için Xbox LIVE ve PlayStation 3 için PlayStation Network üzerinden indirilebileceğini duyurdu.

WWE All Stars oynanabilir demosunda oyuncular Ultimate Warrior ve Rey Mysterio etrafında gelişen orijinal WWE oynanışını tecrübe etme imkanına sahip olacaklarını belirten THQ Core Games İdari Başkan Yardımcısı Danny Bilson,   “Bu oyunumuz son derece eğlenceli, yenilikçi ve erişebilir olduğundan hem WWE SmackDown vs. Raw oyuncuları, hem WWE hayranları, hem de WWE izleyicileri sanal WWE deneyimine bu yeni yaklaşımımızı oldukça beğenecekler” dedi.

WWE Süperstarı Rey Mysterio ve efsanevi rakibi Ultimate Warrior’u All Stars Arena’daki klasik bir gösteri maçında karşı karşıya getiren demoda oyuncular, WWE All Stars’ta mevcut olacak dört farklı karakter sınıfından ikisiyle temsil edilen güçlü yanları, avantajları ve teknikleri deneyebilecekler.

WWE All Stars; Xbox 360, PlayStation 3 , PlayStation 2 ve PSP için geliştiriliyor ve 1 Nisan 2011’de Türkiye’de satışa sunulacak.

Bir cevap yazın