Wrestlemania Revenge Tour’a Katılmak İsteyen Var Mı?

Amerikan güreşlerine olan ilgi her geçen gün artıyor. Amerikan güreşleri zaman zaman farklı ülkelerde de düzenlenebiliyor. Bu ülkeler arasında Türkiye de var. Hatta 18 Nisan 2010’da yeni bir gösteri olacağı duyuruldu.

Profesyonel güreşçiler, spor ve eğlence öğelerinin harmanlandığı bu şaşaalı müsabakaların video oyunları da mevcut. WWE Smackdown Vs. Raw sayesinde yıllardır Amerikan güreşçilerini biz yönetiyoruz. Hem güreşleri hem de video oyunlarını seviyorsanız tam size göre bir haberimiz var.

Dünya çapında milyondan fazla satış adedi yakalayan Smackdown serisinin yıldızları sizi çağırıyor…

 

Onbinlerce hayranı tarafından beklenen ve 18 Nisan 2010 Pazar günü gerçekleşecek olan Wrestlemania Revenge Tour gösterisi öncesi yapılacak Smackdown turnuvası bu oyunun tutkunlarına dinamik, heyecan dolu ve keyifli bir hafta sonu yaşatacak.

Smackdown turnuvası için geri sayım başladı…

 

10 – 11 Nisan 2010 tarihleri arasında Aral ve Purple Concerts tarafından düzenlenen ve çeşitli satış noktalarında yapılacak ödüllü Smackdown turnuvasına katılın ve birbirinden güzel hediyeler kazanın.

 

Birinciye 18 Nisan Abdi İpekçi Arena’da gerçekleşecek ve biletleri tükenen Wrestlemania Revenge Tour için iki kişilik bilet, ikinciye Playstation 3 Smackdown Vs. Raw 2010 oyunu, üçüncüye ise Playstationportable Smackdown Vs Raw 2010 oyununun hediye edileceği turnuvaya satış noktalarından temin edilecek formlar ile başvuru alınacak.  Bu ayrıcalığı yaşamak için aşağıdaki mağazalarından birine uğramanız yeterli.

Etkinlik Takvimi

  • Saturn Forum İstanbul – 10 Nisan
  • Electroworld Capacity – 10 Nisan
  • Media Markt Meydan – 10 Nisan
  • Media Markt Optimum – 10 Nisan
  • Teknosa Cevahir – 10 Nisan
  • D&R Kanyon – 11 Nisan
  • D&R suadiye – 11 Nisan

2 Yorum

Bir cevap yazın