Worms Reloaded Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sevimli solucan dostlarımız geri dönüyor.

Geçtiğimiz Şubat ayında Team 17 patronu Martyn Brown, PC için yepyeni 2D bir Worms oyunu Reloaded’ı duyurmuştu hatırlarsanız. Bu duyurunun hemen ardından da Worms: Reloaded için online beta testlerine başlamıştı Team 17. Bugünse bir Steamworks oyunu olacak Worms: Reloaded’ın merakla beklediğimiz kesin çıkış tarihi 28 Ağustos olarak açıklandı. Hatta oyunun ön siparişleri de başlamış durumda. Hem de şahane sürprizlerle birlikte…

Oyunu Steam üzerinden ön sipariş eden Worms severleri bekleyen sürprizler şu şekişde:

  • %10 indirim. Böylece oyunun 20$ olan fiyatı 18$’a iniyor.
  • Ön sipariş eden oyunseverler, Worms: Reloaded’ı 1 gün önce, yani 27 Ağustos’ta oynamaya başlayabilecekler.
  • Oyunda kullanabileceğimiz birçok özel eşya.

Peki bu yeni Worms oyununda bizleri neler bekliyor?

Her şeyden önce Worms: Reloaded, çoklu oyuncu için Steam altyapısından yararlanacak. Bu da oldukça geniş bir oyuncu kitlesi ve önceki worms oyunlarından da hatırlayacağımız gibi teknik olarak da sağlam bir deneyim demek.

Yeni Worms’un en kuvvetli yanı çoklu oyuncu gibi görünebilir (ve sizlerin en çok merak ettiği yanı); ancak Team 17, tek kişilik senaryo olarak da 35 bölümden oluşan uzun soluklu bir macera hazırlamış bizler için. Bununla birlikte Worms: Reloaded, inanılmaz özelleştirme ve kişiselleştirme seçenekleriyle birlikte gelecek. Buna yepyeni bölüm editörü de dahil. Worms, Worms: Armageddon ve World Party’den anımsayacağımız 47 silahın yanında 14 tane yepyeni silah ve yeni oyun modları da bizleri bekliyor olacak Worms: Reloaded’da.

Lafı fazla uzatmayalım. Bana sorarsanız bu yeni Worms partisinde yerinizi şimdiden ayırtın. Ön sipariş için buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına zıplayabilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın