World of Warcraft: Cataclysm’den Sinematik Video

Şer, kadim uykusundan uyanıyor… Azeroth değişiyor…

7 Aralık’ta raflarla buluşacak üçüncü World of Warcraft genişleme paketi Cataclysm’in sinematik açılış videosu yayınlandı. Blizzard’ın bir kez daha sanatını konuşturduğunu söylememe gerek yok sanırım. Duyduğuma göre PC’sine sıkı sıkı sarılmaya devam etmekte kararlı Tahir, oynayacak oyun bulmakta sıkıntı çektiği için eski dostu Pokemonlara geri dönen Oruç ve Total War’la ilgileniyorum abi deyip Age of Conan’da benden gizli PvP level kastığı ortaya çıkan Talha bile Cataclysm’i çoktan ön sipariş etmiş… Eh, hala Azeroth’a adım atmadıysanız Cataclysm’den iyi bir fırsat olamaz.

7 Yorum

  • CodeMachine

   Bu oyun kendisi ve ek paketlerden oluşuyor. Ek paketler oyuna yeni ırk veya class lar ayrıca yeni harita, item ve level sınırı getiriyor. oyunu ilk defa oynayacaksanız önce world of warcfaft oyunun kendisini edinin. leveleiniz 60 olunca burning cursade genişleme paketini alırsınız, levleliniz 70 olunca wrath of lich king genişleme paketini alırsınız ve en son 80 level olunca cataclysm ek paketini alırsınız. Ama benim para sıkıntım yok derseniz wow + wow bc + wow wotlk + wow cataclym i alıpta oyuna başlayabilirsiniz. ancak bu sıralamyı bozamazsın. yani direk cataclysm ile başlayamazsın.

   Not: oyunda aylık ödeme sistemi vardır. açık arttırma sitelerinde 60 günlük oyun için gereken keyler 40 lira civarıdır. yani oyunu orijinal alıcan ek paketleri orijinal alıcan yetmiyomuş gibi bide bide oynamak için extra para vereceksin.

   Yani bu oyunu oynayan insan normal  bir insan olamaz 😛

 1. mursels

  ben wow un trial versiyonunu oynadım çok sardı ama para olmadığı için şu an oynayamıyorum ama bi ejderha evleri bile yıkacak bırakın evleri videodan bir krallığı yıkıyor bunu nasıl yenilecek diye bilen varmı her halde buda bos olarak kesilmeyecek eğer öyleyse biraz değil bayağı saçma olur

Bir cevap yazın