World of Warcraft: Cataclysm Çıkış Tarihi Belli Oldu

Büyük yıkım çok yakında…

Blizzard Entertainment. bugün dünyanın en popüler, abonelik tabanlı devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft’ın büyük merakla beklenen üçüncü genişleme paketi World of Warcraft: Cataclysm’in 7 Aralık’tan itibaren piyasada olacağını açıkladı. Genişleme paketi Windows XP/ Windows Vista/ Windows 7 ve Macintosh için DVD-ROM şeklinde satın alınabilecek ve ayrıca Blizzard Store üzerinden dijital olarak da indirilebilecek. Özel Koleksiyon Versiyonu ise yalnızca perakende mağazalarda satışa sunulacak ve çeşitli ekstralar içerecek.

Cataclysm, World of Warcraft için şimdiye kadar yarattığımız en iyi içeriğe sahip oyun olduğunu belirten Blizzard Entertainment CEO ve kurucu ortağı Mike Morhaime, “Bu yalnızca bir genişleme paketi değil, orijinal Azeroth’u baştan yarattık ve mevcut oyuncularımız için yeni maceralar sunarken, yeni başlayanların level atlama deneyimini baştan tasarladık. Beta testine katılan oyuncularımızın da katkılarıyla şu anda son rötuşları yapıyoruz ve oyunumuzun yalnızca birkaç ay içinde dünyanın dört bir yanındaki oyunculara ulaşacak olmasını büyük bir heyecanla bekliyoruz” diye konuştu.

İlk iki World of Warcraft genişleme paketi olan The Burning Crusade ve Wrath of the Lich King, çıktıkları gün PC oyun satış rekorlarını alt üst etmişlerdi. Cataclysm’de yozlaşmış Dragon Aspect Deathwing geri dönüyor ve Azeroth’un çehresini sonsuza dek değiştiriyor. Oyuncular, yıkımlarla yeniden şekillenmiş ve yepyeni maceralara ev sahipliği yapan tanıdık bölgeleri baştan keşfedecekler. Afete karşı hayatta kalmaya çalışan iki yeni oynanabilir ırk – worgen ve goblinler – Alliance ile Horde arasındaki bitmek bilmeyen kavgaya katılacaklar. Oyuncular yeni level sınırı olan 85’e ulaşmaya çalışırken yepyeni bölgeler keşfedecek, yeni güçler kazanacak ve dünyanın kaderini belirleyecek savaşta Deathwing ile karşı karşıya gelecekler.

World of Warcraft: Cataclysm beta testi halen devam ediyor. Battle.net hesabı açıp, beta teste katılma şansı elde etmek için lütfen resmi Battle.net web sayfasını ziyaret edin: http://www.battle.net. World of Warcraft: Cataclysm hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen http://www.worldofwarcraft.com/cataclysm adresindeki resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

3 Yorum

Bir cevap yazın