Wings of Prey’i Denemelisiniz

IL-2 Sturmovik ve günümüze kadar çıkan devam oyunları ile semalarda baya bir kanat çırptık. IL-2 Sturmovik: Birds of Prey serinin son oyunu ve konsollar için geliştirilmişti. IL-2 Sturmovik: Birds of Prey’i Xbox 360 ve Playstation 3 için geliştiren Gaijin Entertainment şu sıralar Wings of Prey adlı kendi oyunları ile meşguller. Yılbaşı hediyesi olarak da demoyu yayınladılar.

Wings of Prey İkinci Dünya Savaşı uçak savaşlarını konu ediniyor, yaklaşık 50 görev ve 40 uçak modeli ile bizleri bilgisayarımızın ekranına bağlayacak gibi gözüküyor.

Wings of Prey Demo linkleri:
Gamershell
Filefront
Yuplay
Worthplaying

3 Yorum

  1. Uğur Yurtsever

    Demoda görsel ayarları sonuna kadar zorlayamamıza rağmen grafikleri genel olarak başarılı bulduğumu söyleyebilirim. 

    Umarım oyunun tam sürümünde de uçağın kontrolünü havada vermiyordur bize. Uçuş simülasyonlarının en eğlenceli kısımlarından biri olan iniş ve kalkış anlarının es geçilmiş olması can sıkıcı olabilir. Ne yazık ki demoda havada başlıyoruz; doğru dürüst bir hikaye de yok ortada.

    Demoda Berlin üzerinde süzülüyoruz. Duyduğuma göre tam sürümünde Ardenne üzerinde geçen bölümler de varmış, ki tarih bilgime dayanarak bu bölümlerin  heyecanlı olabileceğini düşünüyorum. Yoksa demodaki Berlin bölümü heyecan ve aksiyon adına pek bir şey vermiyor. İlk bakış olarak vasatın biraz üstü gibi duruyor Wings of Prey, tabi tam sürümü görmek gerek 🙂

  2. biktim_yaaaa

    Ben İl-2 Sturmovik Forgotten Battles simülasyonunu online olarak oynuyorum. Ayrıca filo halinde uçuyoruz. Reklama girebilir düşüncesiyle filomuzun adını vermiyorum. Bu tarz simülasyonlarda online olarak başka ülkelerin pilotlarıyla ve filolarıyla savaşmak bence işin en eğlenceli kısmı. Bu tür online uçuşları “Hyperlobby” vasıtasıyla gerçekleştiriyoruz. Tek başına görev yapmak bir süre sonra sıkıcı bir hale gelebiliyor. Bütün simülasyon severlere selamlar.

Bir cevap yazın