Windows 8 Build 7955 Pre-Milestone 3 İnternete Sızdı

Bu sefer gerçek ve yeni özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

betaarchive.com forumlarında Windows 8 Build 7955 Pre-Milestone 3 sızdırıldı. Şu an torrent sitelerinde de bu sürüme ulaşmak mümkün.

Bu sürümde daha önce bahsettiğimiz Windows 8’in zamanı geriye alabilen History Vault özelliği, yeni Ribbon arayüzü, uygulama klasörü, yeni görev yöneticisi, yeni açılış ekranı, dahili PDF okuyucusu ve webcam ile kullanıcıyı tanıma gibi özelliklerini hepsi aktif ve çalışır durumda.

Ayrıca, Windows 8’in tabletler için de geliştirildiğini gösteren dokunmatik ekran kullanımı gibi özellikleri de bu sürümde aktif olarak gözüküyor.

O halde Windows 8’i ilk tecrübe etmek isteyenler arasında olmak istiyorsanız, nereye gideceğinizi az çok biliyorsunuzdur :).

Windows 8 Ekran Koruyucu

http://www.youtube.com/watch?v=CyCSJNUkcds&feature=player_embedded

kaynak: neowin.net

5 Yorum

  1. crazy58

    indirdim kurdum lakin hiç bi özellik açık değildi uzun uğraşlar sonucu açabildim bazı programlarla….

    program kurma, açılış ve windowsta gezerken hızı farkedebiliyorsunuz win 7 den daha hızlı yanlız flash player la bi sorunu var gibi… tarayıcılarda ara sıra donma yaşanıyor.
    catalyst 11.4 ü windows 7 uyumluluk modunda yapmamam ragmen kurmadı ve mavi ekran (windows 8 de siyah olmus 🙂 ) hatası verdi. immersive browser pdf reader gibi özellikler dogru düzgün çalışmıyor ve ”touch effects” açık görünmesine rağmen çalışmıyor anlamadım …. ribbon arayüzü, pattern logon,metroui ve yeni görev yöneticisi gibi özellikler gayet güzel olmuş… kısacası daha çok yolu var ama iyi ve hızlı bi windows olacak şüphem yok 🙂

Bir cevap yazın