Windows 7 Service Pack 1 Torrente Sızdı

Microsoft’un işletim sistemleri için belli aralıklarla hizmet paketi (service pack) çıkarmayı sevdiğini biliyoruz. Mesela, Windows XP için tam üç tane hizmet paketi yayınlandı; Vista, dört yılda iki tane hizmet paketi ile tanıştı, şimdi sıra Windows 7 için çıkacak ilk hizmet paketinde.

Windows Vista ve XP için çıkan hizmet paketleri ile işletim sistemlerine bir çok yeni özellik ve yama gelirken, Windows 7 ile gelecek olan ilk hizmet paketi daha çok Windows 7’ye gelecek olan güncelleştirmeleri içeriyor, bu hizmet paketinden çok fazla yenilik ve performans iyileştirmesi beklemeyin.

Windows 7 Service Pack 1

Windows 7 Service Pack 1

Henüz Windows 7 için çıkacak ilk hizmet paketinin tam olarak ne zaman geleceği belli değil ama RTM sürümünün yaz aylarında çıkmasını bekliyoruz ama eğer Windows 7 hizmet paketinin 27 Mart’ta güncelleştirilmiş 6.1.7601.16537 versiyonunu denemek isterseniz gideceğiniz adres belli: torrent siteleri. Fakat, biz yine de  hizmet paketinin RTM veya beta sürümünü beklemenizi öneriyoruz. Hizmet paketi, halen test aşamasında olduğu için beklenmedik sorunlarla karşılaşmanız olası ama çok meraklı biriyseniz gideceğiniz yeri çok iyi biliyorsunuz.

Resim GeekSmack sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın