Warhammer 40.000: Space Marine İçin Ücretsiz İndirilebilir Co-op İçeriği Duyuruldu

Relic, merakla beklenen yeni oyunları için Ekim ayında ücretsiz bir co-op içeriği yayınlayacağını duyurdu. Detaylar haberimizin devamında…

Homeworld, Company of Heroes ve Warhammer 40K: Dawn of War gibi büyük başarı kazanmış strateji oyunlarından tanıdığımız geliştiricisi Relic Entertainment’ın Gears of War soslu yeni oyunu Warhammer 40.000: Space Marine’in çoklu oyuncu modlarından ilk detayların bu hafta içinde geleceğini duyurmuştuk sizlere.

Beklenen açıklama nihayet geldi ve Kanadalı dostlarımız, Ekim ayında yayınlayacakları ücretsiz bir içerikle oyuna Gears of War’daki Horde moduna benzer bir co-op içeriği ekleyeceklerini duyurdular.

Yayınlanacak co-op içeriği, 4 kişiye kadar destek verecek ve üzerimize dalga dalga gelen Ork güçlerine karşı hayatta kalmaya çalışıp en yüksek skorları yapmaya çalışacağız. Exterminatus adını taşıyacak bu co-op modunda oyuncular Tactical Marine, Devastator ve Assault Marinefight sınıflarından birini seçecek ve Assault on Hab Center Andreas ve Escape From Kalkys Facility adında iki farklı senaryoyu oynama şansı yakalayacaklar. İlk bakışta yalnızca iki harita olması kulağa biraz az gelebilir; ancak Relic ve oyunun yayıncısı THQ ilerleyen dönemlerde yeni indirilebilir içeriklerle bu sayıyı artıracaklardır şüphesiz.

Warhammer 40k space marine ss 4

Captain Titus rolünde, devasa bir Ork ordusunun Imperium güçleri için silah ve araç üretiminin merkezi olan Forge World’e yaptığı saldırının önüne geçmeye çalışacağımız Warhammer 40K: Space Marine, Avrupa’da ve ülkemizde 9 Eylül’de oyunseverlerle buluşacak.

Oyun, aksiyonu bol tek kişilik senaryonun yanı sıra Space Marine’lerle Chaos Space Marine’lerin birbirine gireceği sınıf tabanlı çoklu oyuncu modlarına da sahip olacak.

Bir cevap yazın