Warhammer 40.000: Space Marine Demosu Bugün

Tek kişilik demo bugünden itibaren Xbox 360 ve PC kullanıcıları için yarın ise PlayStation 3 platformu için geliyor…

18 Ağustos’tan bu yana oyunu ön sipariş edenler için oynanabilir olan Warhammer 40.000: Space Marine demosu nihayet yayınlandı.

Homeworld, Company of Heroes ve Warhammer 40K: Dawn of War gibi başarılı strateji oyunlarından tanıdığımız Relic’in geliştirdiği ve taktik ağırlıklı shooter öğeleriyle dikkat çeken Space Marine’de Captain Titus rolünde, devasa bir Ork ordusunun Imperium güçleri için silah ve araç üretiminin merkezi olan Forge World’e yaptığı saldırının önüne geçmeye çalışacağımız aksiyon yüklü bir serüvene konuk olacağız.

Bugün yayınlanan oynanabilir demo, oyunun iki farklı kısmını gösteriyor. İlkinde oyuncular bir cephane fabrikasının dışındaki Ork sürüsüne karşı savaşacaklar. İkonik Bolter ve öldürücü Chainsword’un da aralarında bulunduğu altı yok edici silahla donatılmış oyuncular, saldırıya geçen istilacılarla savaşırken Space Marine’in birbirine geçmiş yakın ve uzak menzilli savaşlarını ilk elden tecrübe edecekler. İkinci kısımda ise oyuncular oyunun kahramanı Captain Titus ile heyecan dolu Jump Pack bölümlerinden birine katılacak ve göklerden ölüm yağdıracaklar.

Xbox 360 sahipleri XBL üzerinden PC sahipleri ise Steam üzerinden demoyu bugünden itibaren indirilebilecekler. PS3 sahipleri ise bir gün daha beklemek durumunda.

Bir cevap yazın