Warhammer 40.000: Space Marine Co-op Modundan İlk Detaylar Bu Hafta

Relic, beklentileri yükseltiyor.

Geçtiğimiz gün yayınlanan demosuyla hemen herkesi kendine hayran bırakan Warhammer 40.000: Space Marine’in co-op modunda ilk detaylar bu hafta içinde gelecek.

Oyunun Homeworld, Company of Heroes ve Warhammer 40K: Dawn of War gibi muhteşem strateji oyunlarından tanıdığımız geliştiricisi Relic Entertainment, Twitter hesabından yaptığı duyuruyla oyunun büyük merak konusu olan co-op modundan ilk detayların önümüzdeki günlerde yapılacağını açıkladı.

Warhammer 40K evreniyle Gears of War tadında çatışma mekaniklerini (siper alma dışında) başarılı bir şekilde harmanlayan bir oyun için co-op kesinlikle olması gereken bir özellik. Bu bağlamda açıklanacak detayları merakla bekliyoruz.

Bu arada ortalıkta dolaşan bir poster tasarımı, Relic’in Space Marine ile Gears of War 3’e meydan okuduğunu gösteriyor. Zira hazırlanan posterde siper almanın zayıflar için olduğu vurgulanmış. Pek yaratıcı bir meydan okuma değil belki; hatta bu Relic tarafında yapılmamış da olabilir. Yine de rekabet güzel şey.

Oyun, 9 Eylül’de PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için raflarda olacak. Demoyu hala denemediyseniz geç kalmış sayılmazsınız. Demoya Steam, XBL veya PSN üzerinden ulaşmanız mümkün.

Ayrıca yayınlanmış ekran görüntülerine ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

Spacemarine coverisfortheweak

Bir cevap yazın