Warhammer 40.000: Space Marine Çıkış Videosu Yayınlandı

Ultramarine’ler iş başında!

Homeworld, Company of Heroes ve Warhammer 40K: Dawn of War gibi başarılı strateji oyunlarından tanıdığımız Relic Entertainment’ın bir süredir merakla beklediğimiz aksiyon yüklü yeni oyunu Warhammer 40K: Space Marine’in çıkış videosu yayınlandı.

Captain Titus rolünde, devasa bir Ork ordusunun Imperium güçleri için silah ve araç üretiminin merkezi olan Forge World’e yaptığı saldırının önüne geçmeye çalışacağımız oyun, aynı zamanda Chaos Marine’lerle Space Marine’leri karşı karşıya getiren çoklu oyuncu modlarına sahip. Ekim ayı içerisinde de Gears of War’un Horde moduna benzer bir co-op içeriğinin, ücretsiz olarak yayınlanacağını hatırlatalım.

Bu arada incelememiz de yolda.

İyi seyirler.

1 Yorum

 1. Zeratul

  Strateji olarak bilirdik hep Warhammer serisini ama bu 3rd olayı güzel oldu aslında, Ultramarinelerin o şaşalı abartılı zırhlarını yakından görmek daha heycan verici.
  3rd yi ilk defa kullanmıyorlar yanılmıyorsam bir oyunu daha vardı bu tarz Warhammer serisinin. Pekde söylenecek bişey yok aslında Space Marine ler için, oyun dünyasında kültleşmiş severlerinin de beğenisini kazanmış daha ne olsun.

  Egemenliğin sınırında, yaratık ırkı pusuya yatıp kumpas kuruyor…
  Kaos şeytanları da Warp’ın işkencesinden kaçıp hayatımıza sızıyor
  Bunların hepsi güçlü Spacemarinlerdir.
  Ölümlülerin en kudretlileridir.
  Çelik gibi güçlü, kıyamet kadar korkunçlardır.
  Mankind İmparatorluğunun en üstün varlıklarıdır.
  Bunların da üstünde, Ultramarinler vardır.

Bir cevap yazın