Vodafone’dan Red ve Red+ Üyelerine Akıllı Telefon Kampanyası

Yenilenen Vodafone Red veya Red+ tarifelerine abone olan hem yeni hem mevcut kullanıcılar son teknoloji akıllı telefonlara ayda sadece 11 TL ödeyerek sahip olabiliyor.

Mobil iletişim sektörünün önde gelen markalarından Vodafone, müşterilerinin uygun fiyatlarla son model, gelişmiş özelliklere sahip akıllı telefonlara sahip olabilecekleri yeni bir kampanya hazırlıyor. Vodafone Red veya Red+ tarifelerine yeni abone olanlar ve bu tarifeleri halihazırda kullanan mevcut abonelerin tümü kampanyadan yararlanabiliyor ve son model akıllı telefonlara ayda sadece 11 TL ödeyerek sahip olabiliyor.

Vodafone Red tarifesindeki aboneler 24 ay taahhüt vermek şartıyla, ayda sadece 11 TL ödeyerek katılabilecekleri kampanya ile Samsung Wave 2 ya da Nokia N8’e; Red+ tarifesindeki aboneler ise HTC Desire HD’ye sahip olabiliyor.

Vodafone Kampanya

3 Yorum

  1. bluetime

    hahah tarifeleri de yazsaydnız gerçek fiyat çıkıyor
    red tarifesi aylık (100 kağıt + 11) * 24= 2650lira
    red+ daha fazla yani kampanyada ucuza telefon yok gene parasını çıakrıyor az çok.

  2. hasan uçar

    sadece 11 lira değil extra 70 yada 90 kusurluk hat mecburu sunulmakta ki extra 6 ay boyunca vodofone hattınızolacak faturalı ona keza 6 ay boyun ca hiç ödeme aksatılmayacak tam adam kandırmaca enayi aramaca yöntemi bayanada bu şekilde söyledim buna vereceğim parayla daha iyisini 2 adet alabiliyorum bayan bir kelime söyleyemedi neden tarifede makul hiç bir şey yok

Bir cevap yazın