Vodafone’dan Dev Şarjör

2,000 telefonu aynı anda şarj etmeniz gerekse ne yapardınız?

Çok güne yayılan festivaller ve dev konserler git gide daha popüler olurken, binlerce katılımcının en büyük korkularından biri de mekanda cep telefonu şarjlarının bitip ortada kalmaları. İşte olimpiyatların da yaklaştığını farkeden Londra Vodafone, kullanıcıların bu sorununa “VIP şarjör kamyon” adlı açık arazi şarj çözümünü geliştirerek karşılık vermiş.

Vodafone Şarj Kamyonu - 1

VIP şarj kamyonunda aynı anda 2,000 taşınabilir aygıtı şarj edebileceğiniz küçük kutucuklar bulunuyor ve Vodafone aboneleri bu hizmetten bedava yararlanabiliyorlar. Bu seyyar şarj santralinin önümüzdeki yıl 11 mekanda boy göstermesi ise şimdiden kesinleşmiş, ancak fikrin yararı düşünüldüğünde gelecekte standart bir hizmet olması bile beklenebilir.

Vodafone Şarj Kamyonu - 3

VIP şarjör kamyondaki şarj bölmeleri.

Vodafone’un bu cömert hizmetinin rekabeti kızıştıracağı ve diğer firmaları da benzer çözümlere zorlayacağı kesin. Katılım çağına girdiğimiz şu günlerde, dünyanın dört bir yanındaki festival ve konserlerde bu “dev şarjörleri” görmeye alışacağız galiba.

Vodafone Şarj Kamyonu - 2

Vodafone VIP şarjör kamyon, hem hizmet, hem reklam.

6 Yorum

  1. iceman

    e vodafone, senin bu yaptığına bu memlekette hizmet demezler.
    ancak zırvalık falan derler… çünkü bu millet, bulgur, kömür, makarna dağıtımını hizmet zannetmektedir, seninki sadece saçmalamaktır vodafone cum :)))

Bir cevap yazın