Virtua Tennis 2009

Yılların eskitemediği Tetris oyununu bilmeyen yoktur herhalde. Bölümler geçtikçe hızlanan kolonları doğru boşluğa yerleştirmek için ecel terleri dökeriz. Tenis de aynı şekilde beni heyecanlandırır. En sevdiğim tenis karşılaşmaları hızlı oynana ve uzun sürenleridir. Cidden “Hadi yahu biriniz kaçırın şu topu.” diyerek izliyorsunuz. Tenis ülkemizde diğer her spor dallları gibi futbol tekeli altındadır. Ne yazık ki Türkiye’de tenis çok popüler değil fakat gözle görülür bir ilgi artışı var. Bunun en büyük kanıtı İpek Şenoğlu, yazımızın ilerleyen bölümlerinde milli tenisçimiz ile tenis ve oyunlar üzerine yaptığımız röportajı okuyabilirsiniz.

Virtua Tennis 2009

SEGA bünyesinde çıkartılan Virtua Tennis, piyasadaki nadir güzel tenis oyunlarından birisidir. Meraklıları yaklaşık 10 senedir Virtua Tennis oynuyor. Ünlü EA Games oyunları FIFA ve NBA serileri gibi yıllardır tenis meraklılarına evlerinde dahi bu spordan kopmama şansı veriyor. Bünyesinde bir çok lisanslı ünlü tenis oyuncusunu (Sharapova, Davenport) barındırıyor.

Yazıya ilişkin TGForumz tartışmamıza katılın…

4 Yorum

  1. hakan eren

    ben virtua tennis 2009 ıyununu aldım ama kuramıyorum crack  yapıyorum ama bir türlü kura mıyorum  bunun sebebini benim e- posta adresime yollarsanız çok sevinirim iyi günler

     

Bir cevap yazın