VGA 2010 için yayınlanan yeni oyun videoları

Spike VGA, oyun ödüllerinin Oscar’ı olarak bilinir. Her yıl düzenlenen bu ödül töreni gecesinde sadece oyunlar onore edilmez, yapım aşamasındaki yeni oyunlar da bu gecede duyurulur.


VGA 2010’a az kala çıkmış olan yeni oyunların videoları aşağıda sıralanmıştır. İyi seyirler:


VGA 10: Exclusive Hugo Strange Reveal TrailerVGA 10: Exclusive Debut TrailerVGA 10: Exclusive Debut TrailerVGA 10: Exclusive Debut TrailerVGA 10: Exclusive Debut TrailerVGA 10: Exclusive Debut TrailerVGA 10: Exclusive Debut TrailerVGA 10: Exclusive Debut TeaserVGA 10: Exclusive Kratos Reveal TrailerVGA 10: Exclusive Debut TrailerVGA 10: Exclusive Aperture Friends TrailerVGA 10: Exclusive Debut Trailer


2 Yorum

  1. Ziyaretçi

    İşte ne yazık ki anlayamadığım şey,ulan hocu 4 kişi toplanmışsınız batman var karşınızda,ne diye yakın dövüşe giriyorsun?Çıkar m4ü tara adamı,çok garip ya.

     

    Ayrıyetten mass effect chuck’a dönecek herhalde (izleyenler bilir).Şimdi de çıkıp aslında olay reaperlar değilmiş  reaperları da başkası yönetiyormuş falan diyecekler.Ne diyem mahmut mu diyem.lızjıajz.Prototype ise hiç çıkmasa yeri,vasat olacaksın yine kardeşim,bir farklılık da yok boşver.Skyrime konusunda heyecanlıyım,oblivionda oynanışı baltayalayan şeyleri düzeltip,aksiyonu arttırırlarsa bir klasikle karşı karşıya kalabiliriz.

Bir cevap yazın