Ve Team Fortress 2 Türkçe

Steam’den sonra Team Fortress 2 de Türkçe desteğine kavuştu.

Geçtiğimiz hafta Türkçe dil desteğine kavuşan Steam’in ardından, piyasadaki en iyi savaş temalı şapka toplama oyunu Team Fortress 2 de nihayet Türkçe dil desteğiyle buluştu. BuharTR grubunu bu çalışması için kutluyor ve kendilerinden yeni projeler bekliyoruz.

Team Fortress 2 medic heavy

8 Yorum

 1. XanaXTR

  Bu aşamayı da geçmişsek, bu iş devam eder. BuharTR’ye gerçekten bu çalışmalar için teşekkür etmek lazım. Umarım daha da hızlanarak devam eder.
  Avrupa kıtasında nüfus yoğunluğu en yüksek 2. ülke olmamıza rağmen bugüne kadar dilimizi kullanamamış olmamız zaten büyük bir ironi idi.
  Türkçe’nin oyunlar içerisinde kullanımının artması ve STEAM gibi sistemlerin düşük maliyetlerle oyunları oyuncularla buluşturması, ülkemiz oyunseverleri için gelecekte daha güzel günlerin yaşanacağını gösteriyor.

 2. punisher_89

  Ülkemizdeki HL ve CS sevgisinin farkındalar eğer biraz orjinal oyun alımı artış gösterse Valve firması zaten türkçe dil desteği verir onlar için dil,din,ırk ayrımı yok parası olan herkes müşteridir. Ayrıca BuharTR’ye teşekkürler.

 3. mesut

  BuharTr grubuna teşekkür ederiz. Aslında seslendirmeler dahil türkçe olmasını ümit ederek tıklamıştım 🙂 Valve’den böyle birşey beklemek de hayalden öteye geçemiyor zaten.

 4. onur

  piyasadaki en iyi savaş temalı şapka toplama oyunu Team Fortress 2

  ahahahahah. daha iy özetlenemezdi. bokunu çıkardılar tf’nin. tüyü bitmemiş bebe yuvası oldu

Bir cevap yazın