Valve’ın E3 2010 Özel Sürprizi Belli Oldu : Oyun Tanıtmak Zor İş

Valve’ın sürprizleri (!) dur durak bilmiyor…

Geçtiğimiz hafta iptal edilen Portal 2 gösteriminden sonra Valve’ın E3 2010 sürprizi merak konusu olmuş, Gabe Newell’ın göbişine sakladığı şapkadan ne çıkaracağı üzerine onlarca söylenti türeyivermişti bir anda. Bugünse Valve’ın E3 2010 sürprizi belli oldu.

“Pazartesi günü Regal Theater’da düzenlenecek toplantı tamamen iptal edildi. Lütfen bizi görmek için oralara kadar gelmeyin.”

Kısacası: “E3 2010 sürprizimiz, aslında bir sürprizimizin olmadığıydı. Nasıl ama?”

Bu salak duruma rağmen Valve’ın E3 2010’daki standı daha önceden belirlenen yerinde olacak. Ama kimin umurunda?

Aramızda hala Valve’dan gelecek muhteşem oyunları büyük bir şevkle bekleyenler varsa diyecek bir şey bulamıyorum.

11 Yorum

  1. Uğur Yurtsever

    Valve, özel sürprizini Regal Theater’daki basın toplantısında açıklayacağını duyurmuştu. Bu toplantı iptal ediltikten sonra da şurada şunu açıklayacağız demediler. Evet, E3’teki standları hala olarada olacak (haberde belirtildiği gibi); ancak sürprizlerini burada açıklamalarını da akıl ve mantık almıyor açıkçası.

    Valve, fuar standında telefon tanıtan Turkcellci yarı çıplak kızlar gibi bir acayiplik yapıp yeni oyunlarını böyle açıklarsa çok daha komik olur. Sanırım bizim gibi oyun dünyasındaki diğer ciddi siteler de buna pek ihtimal vermiyor.

    Haa bu arada, hakarete uğradığını düşünen arkadaşı incittiysek özür dileriz. Sanırım mizah anlayışı pek gelişmemiş. 🙂

  2. Ziyaretçi

    Eğer ruhlarımızı ortaya koyacaksak Allah’ım üzerine yemin ederim ki eğer ruhlarımız karşı karşıya gelirse senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker tövbe ister!

Bir cevap yazın