USB Destekli Bir Ses Makinesi Olur mu?

Philips AZ2555 Sound Machine

İlk bakışta AZ2555 Sound Machine normal görünüyor. Görünüş olarak çağdaş bir portatif CD çalar. Philips’in açıklaması firmanın hedefinin PC ve oyun konsolu olan ve portatif CD çalarlarından daha fazla şey bekleyenler olduğu yönünde.

 AZ2555 Sound Machine temiz ve çekici bir stile sahip. Ortası biraz kalın ama.

AZ2555 Sound Machine temiz ve çekici bir stile sahip. Ortası biraz kalın ama.

Aygıtın tasarımı temiz ve çekici. Orta bölüm biraz kalın olsa da, bu kalınlık hoparlör ve sub woofer için gerekli. AZ2555’in önü dört dairesel alana ayrılmış durumda: İkisi hoparlörler, biri sub woofer ve diğeri de kontroller ve ekrana ayrılmış. Kırmızı, gümüş ve siyah bir görünümü var.

Hoparlörlere daha iyi bir bakış atmak için AZ2555'in arkasına bakalım. Philips bu dört inçlik hoparlörleri küçük bir kutudan çok ses çıkarabilmeniz için ayarlamış. Arkadaki RCA video geçiş kabloyu da görüyorsunuz, eğer AZ2555 Sound Machine'i konsollar ile kullanacaksanız TV'ye bağlayabilmek için kullanılıyor.

Hoparlörlere daha iyi bir bakış atmak için AZ2555’in arkasına bakalım. Philips bu dört inçlik hoparlörleri küçük bir kutudan çok ses çıkarabilmeniz için ayarlamış. Arkadaki RCA video geçiş kabloyu da görüyorsunuz, eğer AZ2555 Sound Machine’i konsollar ile kullanacaksanız TV’ye bağlayabilmek için kullanılıyor.

AZ2555 Sound Machine’in en ilgi çekici özellikleri şöyle: USB PC Link, PC’nizde sesi USB üzerinden alabilmek için, Gameport Connection, oyun konsolunuzu AZ2555 Sound Machine’e bağlamak için, Audio CD/ CD-R/ CD-RW uyumluluğu; Sayısal AM/ FM Radyo; Bass Reflex hoparlör sistemi (wOOx Technology) ve CD, ses ve radyo kontrolleri olan komple bir uzaktan kumanda.

Bir cevap yazın