Uplay’i Tanıyalım

Uplay’i duydunuz mu? Duymadıysanız, Uplay Ubisoft’un yeni bir platformu. Bu platform sayesinde, Ubisoft oyunlarını çok daha interaktif bir şekilde oynayabileceksiniz. Biraz daha detaya inelim.

Öncelikle Uplay şu an Xbox360 ve Playstation 3 için beta aşamasında. PC sahipleri, Uplay ile tanışmak için biraz daha beklemek zorunda. PC’ye gelecek ilk Uplay destekli oyun, bir aksilik olmazsa Assassin’s Creed 2 olacak. Daha sonra diğer Ubisoft oyunları bu kervana katılacak.

Uplay, oyunculara Steam ve Games for Windows benzeri bir Achievment desteği sunuyor. Fakat benzer platformların aksine topladığınız Achievmentlar bu sefer size ödül olarak geri dönecek. Sonunda topladığımız Achievmentlar bir işe yarayacak! Özel harita, yeni silah ve daha nice eşsiz ödül… Hepsi Uplay’e özel olacak. Topladığınız puanlarla sonrası istediğiniz ödülü seçebileceksiniz.

Ubisoft Uplay Resim

Oyunda takıldınız mı, gideceğiniz yeri bulamıyor musunuz? Uplay, burada da imdadınıza koşuyor. Geliştiricilerin ve Uplay topluluğunun hazırladığı ipuçları hepsi Uplay’de görüntülü bir şekilde yer alacak. Ayrıca en yeni oyun içi resimler ve özel haberler ilk önce Uplay üyeleriyle paylaşılacak.

Uplay’den gözümüze çarpan ayrıntıları sizlerle paylaştık. Uplay bizlerle buluşunca daha ayrıntılı inceleyeceğiz.

Steam’e rakip mi? Henüz değil fakat Ubisoft’da kendi oyuncu topluluğunu bir platformda birleştirmek istiyor. GFW’un kötü tadından sonra Uplay oldukça güzel şeyler vadediyor.

Uplay sitesine girip bir ücretsiz bir üyelik almak için bu linki kullanın.

2 Yorum

Bir cevap yazın