Uncharted 3: Drake’s Deception Türkiye’den Çok Ünlü Seslerle Geliyor

Uncharted 3’e hangi ünlüler sesleriyle hayat veriyor?

Okan Yalabık Pargalı Damat İbrahim Paşa

Okan Yalabık

Çıktığı günden bu yana satışı milyonları bulan ve geçtiğimiz ay yayınlanan beta sürümü ile meraklılarının yüzünü güldüren Uncharted 3: Drake’s Deception’ın Türkiye’deki oyuncuları sevindirecek güzel haberleri devam ediyor. Oyunda, ana karakter olan servet avcısı Nathan Drake’i, en son Muhteşem Yüzyıl’daki Pargalı Damat İbrahim Paşa rolü ile gönüllere taht kuran Okan Yalabık seslendiriyor. Oyunun, Türkçe seslendirme kadrosunda, Yalabık’ın yanı sıra Victor Sullivan’a ses veren Behzat Ç.’nin Şevket’i Ege Aydan, Katherine Marlowe’u seslendiren ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım da yer alıyor.

Uncharted 3: Drake’s Deception, servet avcısı Nathan Drake’in Arap Çölü’nün merkezine doğru yüksek bahisli bir sefere çıkmasıyla birlikte, oyuncuları dünyanın çeşitli yerlerindeki şaşırtıcı mekanlara doğru sinemasal bir yolculuğa çıkarıyor. Ana karakter Nathan Drake’i, en son Muhteşem Yüzyıl’daki Pargalı Damat İbrahim Paşa rolünde gördüğümüz Okan Yalabık seslendiriyor.

Ege Aydan, Betül Arım ve Dolunay Soysert de bu dev kadroda

Drake’in en iyi dostu ve akıl hocası olan Victor Sullivon karakterini ise en son Behzat Ç. Dizisindeki Şevket rolü ile ön plana çıkan, ünlü yönetmen, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ege Aydan seslendiriyor. Serinin üçüncü oyununun esas kötü karakteri olan Katherine Marlowe’a ise Yedi Kocalı Hürmüz, Geniş Aile ve Benim Annem Bir Melek gibi çok ünlü dizi ve filmlerden tanıdığımız, yılların tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Betül Arım sesiyle hayat veriyor. Oyundaki diğer karakterlere de yine ünlü dizi ve sinema oyuncuları ses veriyor. Chloe karakterini Dolunay Soysert, Elena’yı Ceyda Düvenci ve Cutter’ı da Hakan Vanlı seslendiriyor.

4 Kasım’ı iple çekmek için artık daha fazla nedenimiz var.

Bir cevap yazın