Uncharted 3: Drake’s Deception Kazanmak İster Misiniz?

Yarışmamız sonuçlandı!

Uncharted 3: Drake’s Deception ödüllü yarışmamızı kazanan okurumuz belli oldu. Sorduğumuz iki soruya doğru cevabı veren oyunseverler arasından rasgele belirlenen 1 şanslı okurumuz bu yılın en iyi oyunlarından biri olan Uncharted 3: Drake’s Deception’ın sahibi oldu. Kendisiyle bize ilettiği e-posta adresi üzerinden iletişime geçeceğiz. Kazanamayanlar ise üzülmesin, yeni yılda da hediyeli yarışmalarımızla karşınızda olmaya çalışacağız. 🙂

Herkese sevdikleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı nice yıllar diliyoruz.

İşte kazanan okurumuz:

 • Deniz Sever

Doğru yanıtlar ise şu şekilde olacaktı:

 • Uncharted serisinin ana karakteri Nathan Drake, Uncharted 3: Drake’s Deception’da Okan Yalabık tarafından seslendirildi.
 • Serinin yaratıcısı Naughty Dog’un geçtiğimiz haftalarda duyurulan yeni oyunu ise The Last of Us. Oyunla ilgili ayrıntılı bilgi için buraya tıklamanız yeterli.

Orijinal Metin: 27 Aralık 2011- 22:00

Ekrandan fırlayacakmış gibi duran harika görselleri, enfes kamera açıları, dur durak bilmeyen heyecan verici aksiyonu, derin karakterleri ve bizlere ortalama 8 saat boyunca birçok farklı duygu yaşatmayı başaran sürükleyici hikaye örgüsüyle Uncharted 3: Drake’s Deception, geride bırakmaya hazırlandığımız 2011’in tartışmasız en iyi oyunlarından biriydi.

Bir PlayStation 3 sahibiyseniz Uncharted 3’ü şimdiye kadar çoktan oynayıp bitirmiş olabilirsiniz. Ancak eminim aranızda bu harika deneyimi henüz tatmamış olanlar vardır. Eğer onlardan biriyseniz size güzel bir haberim var. Elimizde yeni yıl ile birlikte şanslı bir okurumuzla buluşacak bir Uncharted3: Drake’s Deception bulunuyor.

Kazanma şansını elde etmek içinse yapmanız gereken buraya tıklamak ve sorduğumuz iki soruya doğru yanıt vermek. Tabii gerçek isminizi ve size ulaşabileceğiniz e-posta adresini de eklemeyi unutmayın.

Yarışmamız 30 Aralık Cuma akşamı saat 21:00’da sona erecek. Kazanan şanslı okurumuzu yine buradan duyuracağız ve kendisiyle belirtmiş olduğu e-posta adresi üzerinden iletişime geçeceğiz.

Hafta boyunca başka hediyeli yarışmalarımız da olacak. Takipte kalın.

5 Yorum

 1. gouranga

  Sabertooth, ah aaahhh 🙂

  Dün de ben anakartımın azizliği yüzünden bastion’u kaçırdım, hala yanıyorum.

  Gerçi benimki açgözlülük.

  Serious Sam için tekrar teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın