Ücretsiz Macera Oyunu İsteyen?

THG Oyun olarak güncel fırsatları kaçırmıyor sizlerle buluşturuyoruz. Oyun betaları, ücretsiz sunulan oyunlar… İk olarak bizim sayfamızda okuyorsunuz. Bu seferki haberimiz macera severler için.

Telltale, ücretsiz oyun dağıtıyor fakat acele edin stoklar sınırlı. Telltale kimdir diyorsanız, Tales of Monkey Island ve Sam & Max hafızanızı tazelemek için yeterli olur sanırım. Bu oyunları duymadıysanız muhtemelen macera oyunlarına ilgi duymuyorsunuzdur.

Ücretsiz Sam and Max, Wallace and Gromit’s Grand Adventure, Strong Bad’s Cool Game for Attractive People ve Tales of Monkey Island oyunlarından birini kazanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Telltale’in hazırladığı anketi doldurmak. Seçtiğiniz oyunu indirmek için 2 hafta içinde Telltale’den bir e-posta alacaksınız.

Anketi doldurmak 5 dakikadan fazla sürmeyecektir. Sorulan sorulardan bazıları Sam & Max’in devam oyunu ile alakalı. Telltale’in görüşlerinize ihtiyacı var.

Bundan daha güzel bir fırsat olabilir mi? Hem sevdiğiniz oyuna yön verin hem de ücretsiz oyun kazanma şansı yakalayın.

Sorular soruları cevaplamak için iyi bir ingilizceniz olması gerekiyor. Lütfen rastgele cevaplar vermeyin. Anket sayfası için buyrun link.

1 Yorum

  1. deathly hallow

    Redeem Code’umu aldım, Store’dan oyunu seçiyorum, kodu yazıp, “Apply” diyorum, işleme devam edip satın alan kişi formunu doldurup tam satın almaya geldiğimde benden kredi kartı numaramı istiyor ve oyunun fiyatı yazıyor. Bu kodla oyunu nasıl ücretsiz olarak alabilirim?

Bir cevap yazın