Ücretsiz FIFA Oynamak İsteyen?

Başlığa bakıp heyecanlandığınızı biliyorum. EA Games, ücretsiz PC oyunlarını genişletiyor. İlk olarak ücretli olarak satılan Battleforge, ücretsiz hale getirilmişti bunu ücretsiz oynanabilen Battlefield Heroes takip etti, sırada FIFA Online var. FIFA Online aslında bir süredir Uzakdoğuda deneniyormuş ve başarılı olmuş. EA, şimdi FIFA Online tüm Dünyaya destek verecek şekilde genişletiyor.

FIFA Online Oyun içi

Fena gözükmüyor değil mi?

Haziran’da FIFA Online beta testlerinin başlayacağını öğrendik. Eğer benim gibi Uzakdoğudaki versiyonu oynarız beta gelene kadar diyorsanız, bu siteden bir üyelik alın ve hemen FIFA Online oynamaya başlayın. Unutmamanız gereken batıya gelecek sürüm ile birlikte oyunun Xbox360 ve PS3’te kullanılan FIFA motoruna geçeceği. Uzakdoğu sürümü grafik olarak pek tatmin etmeyebilir sizi. Cebinizden çıkacak bir şey olmadığı için bir kaybınız yok.

Bu işten EA’nin kazancı ne diye merak ediyorsanız? EA, oyun içi reklam ve bazı özel içerikleri parayla satarak ücretsiz dağıtılan oyunlardan bile para kazanıyor. Ayrıca FIFA serisinin reklamını yaptığını da unutmayalım. Korsanın bir hayli fazla olduğu PC platformunda firmaların, korsana karşı yaratıcı çözümler geliştirdiğini görmek bizi sevindiriyor.

Oyunun ekran görüntüleri de yayınlandı merak edenleri buraya alalım.

Mevlüt Dinç ve ekibinin yaptığı I Can Football, bu da Türkçe bir futbol oyunu ve ücretsiz. Futbol oyunlarına meraklıysanız bakmadan geçmeyin.

Not: FIFA Online’ın oldukça uzun süren bir güncelleştirmesi var. Umarım bu güncelleştirme bende ki bir sorun yüzündendir. Yoksa PC başında güncelleştirmenin bitmesini beklemeyin, saçlarınız ağırabilir.

1 Yorum

Bir cevap yazın