Ubisoft’un Türkiye’deki Yeni Temsilcisi Belli Oldu

Beğendiniz mi?

Assassin’s Creed, Prince of Persia gibi nice oyunun geliştiricisi ve dağıtıcısı olan Ubisoft, Türkiye’de yeni bir isimle anlaştı!

Aral İthalat, Ubisoft’un Türkiye distribütör oldu.

Dünyanın en büyük üç oyun yapımcısı arasında gösterilen Ubisoft, Türkiye’nin en büyük oyun dağıtıcısı Aral ile anlaşmaya vardığını duyurdu.

Dünyanın ve Türkiye’nin oyun pazarındaki iki büyük ismi anlaştı. Aral ve Ubisoft arasında gerçekleşen anlaşma ile Ubisoft ürünlerinin Türkiye dağıtım hakları Aral bünyesinde toplandı. Bu heyecan verici gelişme ile milyonların büyük sabırsızlıkla beklediği oyunlar Türkiye pazarında en iyi şekilde yerini alacak.

Yirmi altı yıllık büyük deneyimi ile on sekiz ülkede yirmi altı stüdyo ile dünyanın ikinci büyük In-house geliştirme kadrosuna sahip olan Ubisoft, efsane oyunları ile oyuncuların gönlüne taht kurmuş bir marka olarak akıllara geliyor. Assassin’s Creed, Tom Clancy’s Splinter Cell, Prince of Persia ve Far Cry gibi dünyada milyonlarca hayranı olan oyunların yaratıcısı Ubisoft, Ekim ayından itibaren tüm ürünlerini Aral aracılığı ile Türkiye pazarına sunacak.

Ubisoft İhracat Satış Müdürü Katie Edwards, Aral ile yapılan anlaşmanın önemine dikkat çekerek, “Türkiye pazarı bizim için çok önemli bu nedenle bize tüm aşamalarda destek olacağına inandığımız Aral ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Artık tüm çıkışlarımızın emin ellerde olduğunu biliyoruz” diye konuştu.

Ubisoft ile Türkiye pazarında çalışmanın çok önemli olduğunu dile getiren Aral Genel Müdürü Ömer Faruk Demir, “Ubisoft ile yaptığımız bu anlaşma bizim için çok önemli, tüm dünyada kendini kanıtlamış bir yapımcının oyunlarını Türkiye pazarına sunabilecek olmak ve ortak bir zeminde buluşmak her iki taraf içinde çok büyük önem taşıyor. Bu nedenle yapılan anlaşmadan büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Ubisoft’un vazgeçilmez oyunları Ekim ayı itibari ile Aral ayrıcalığı ile tüm prestijli mağazalarda bulunabilecek.

8 Yorum

 1. gouranga

  Artık zaten pahalı olan Ubisoft oyunlarını tanesi 300 liradan pazarlarlar.

  Uygun fiyatlar olmadığı sürece- Steam varken bu açıklamalar kimseyi heyecanlandırmaz maalesef.

 2. Mahmut

  artık bu fiyatların Tavan yapacağından şüphe yok. gouranga panpanın söylediği gibi Stam varkan bu açıklamalar gereksiz bence

 3. Sabertooth

  Aral bildiğin tekel oldu böylelikle. Tiglon un bazı organizasyon eksiklikleri falan oluyordu ama iyiydi fiyat olarak.

 4. Levent

  Hemen almayı verin arkadaşlar, ne olacak. Ben daha hiç bir oyunu çıkar çıkmaz almadım. StarCraft 2’ye 109 lira verilir mi ya? Ben 39 liraya mı ne aldım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

css.php