Ubisoft’tan İki Yeni Oyun: Assassin’s Creed: Brotherhood ve Driver: San Francisco

Oyun dünyasında aynı fikirler üzerinde taklalar atma konusunda Ubisoft kadar başarılı bir yapımcı var mı? Açıkçası bunun cevabını vermek çok zor. Tamam son dönemde raflarla buluşan Assassin’s Creed II ve Splinter Cell: Conviction gerçek anlamda başarılı oyunlar. Ne var ki Ubisoft oyunlarının geneline baktığımızda fena halde kabak tadı almak olası. Hatta son beş yıl içerisinde, Ubisoft’un en yaratıcı fikirlerini korsanla mücadele alanında (Starforce ve şu henüz bir adı olmayan meşhur sistem) gösterdiğini de rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bugün de farklı bir şey olmadı. Superannuation, Ubisoft’un iki yeni oyun için site ismi kayıt ettirdiğini duyurdu. Bunlardan ilki muhtemelen üçüncü büyük Assassin’s Creed oyunu olacak Assassin’s Creed: Brotherhood. Diğeri ise; Ubisoft’un birkaç yıl önce Atari’den satın aldığı Driver’ın yeni iterasyonu; Driver: San Francisco.

Settlers 8, Silent Hunter 6, Prince of Persia 12, Rayman 18, ve Tom Clancy’s Hedehödö 117 için ise bir süre daha beklememiz gerekiyor ne yazık ki. İyi oyunlar.

3 Yorum

Bir cevap yazın