Türkiye çapında Unreal Tournament 2003 Turnuvası!

utgorsel



Sanal ortamın en çok ilgi çeken aksiyon oyunlarından biri olan “Unreal Tournament 2003” Intel, Samsung, Casper, Level ve Siberlig işbirliğiyle Türkiye çapında heyecanlı bir turnuvaya dönüşüyor.



Intel Pentium 4 3.06 GHz Hyper-Threading’li işlemcilerle donatılmış bilgisayarlarla gerçekleştirilecek olan turnuvanın kayıtları 1-15 Haziran tarihleri arasında yapılacak. 16-28 Haziran tarihleri arasında yapılacak yarışmaların finali ise 5 Temmuz tarihinde gerçekleşecek. Finalde ilk sekize giren yarışmacılar uluslararası bir PC oyunları turnuvası olan World Cyber Games’de liste başı olarak yarışma hakkı ve sürpriz hediyeler kazanacak.



Turnuvaya İstanbul, Ankara, Adana, Antalya ve Denizli’deki 16 adet Casper Shop ile Kıbrıs ve Türkiye’nin dört bir yanından 15 adet İnternet cafeden katılmak mümkün.



İstanbul, Ankara ve İzmir’deki Casper Shop’lardan 16, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Kıbrıs, Bursa, Antalya, Kayseri, Samsun ve Eskişehir’de belirlenen İnternet cafelerden ise 32 kişi olmak üzere toplam 48 oyunsever 5 Temmuz 2003 tarihinde Swissôtel’de yapılacak olan finalde yarışmaya hak kazanacak.



Sanal ortamın en çok ilgi çeken aksiyon oyunlarından Unreal Tournament 2003, aynı zamanda piyasadaki oyunlar içinde sistem gereksinimi en yüksek olanlardan biri. Bu yüzden turnuva aynı anda birden çok uygulamayı rahatlıkla gerçekleştirebilen Intel Pentium 4 3.06 GHz. HT işlemcilerle donatılmış bilgisayarlarla gerçekleştirilecek ve oyunseverler en son teknolojiyi kullanarak birbirleriyle kıyasıya mücadele edecekler.



Unreal Tournament 2003 Turnuvası’na İnternet cafelerden katılan yarışmacılar birbirleriyle, Casper Shop’lardan katılan yarışmacılar ise bilgisayarlara karşı mücadele edecek. Turnuvada ilk sekize girme başarısını gösteren yarışmacılar World Cyber Games’de liste başı olarak yarışma şansını elde edecekler.



Ayrıntılı bilgi için: www.siberlig.com

Bir cevap yazın