Türkçe Crysis 16 Kasım’da

Crysis’i ülkemize, EA Games ile uzun süre önce distribütörlük anlaşması yapmış olan, Aral İthalat getiriyor. Fiyatı daha önce THGTR bazı duyumlarına göre açıklamıştı tekrar yazmakta yarar var. EA Games ve Aral İthalat’ın çabaları ile 50 YTL olacağı tahmin edilmekte. Demo’da da görüldü, oyun eski orta sistemlerde de bazı ayarları kısarak kararlı bir şekilde oynanabiliyor. Zaten Cevat Yerli bizlere bir söz vermişti “Crysis, Farcry’ın çalıştığı bilgisayarlarda da çalışacak” Farcry çıkalı neredeyse 4 yıl oldu ve 4 yıl önceki bilgisayarlarda da oyun çalıştı. O zaman önümüzde hiç bir sorun yok, Türkiye’nin şimdiye kadar gördüğü tam Türkçe dil destekli en iyi oyunu olacak. Aral İthalat oyunun çıkış tarihi olarak 16 Kasım diyor, bekleyip göreceğiz.Oyunu yakında online olarak www.aralgame.com’dan alabilirsiniz. Ayrıca yeni açılan CryTek Fan sitesini bir bakın, oyun çıkmadan önce gösterilecek Türkçe bir videonun yakında siteye ekleneceği söyleniyor.Aşağıda Crysis oyununun Türkiye ithalatçısı Aral’ın oyun hakkındaki basın bültenini okuyabilirsiniz.Türkçe CrysisCrysis™, Far Cry’ın ödüllü geliştiricisi Crytek’ten yeni nesil PC birinci şahıs savaş oyunudur. Etkileyici bir teknolojik başarı olan Crysis, muazzam grafikleri, zeka dolu oynanışı ve oyuncuları hayatta kalmak için ortama adapte olmaya zorlayacak epik bir hikayeyi bir araya getiriyor. Aral tarafından satışa sunulacak olan Crysis, severlerini tamamen Türkçe olarak karşılayacak.Amerika ve Kuzey Kore, Güney Çin Denizi’nde karşı karşıya geldiğinde küresel tansiyon artmaya başlamıştı. Konu bir grup Amerikan arkeolog tarafından keşfedilen gizemli bir kalıntıydı.Kuzey Kore hükümeti çabucak bölgeyi kontrol altına almış, Amerika da kurtarma göreviyle elit bir Özel Kuvvet ekibini bölgeye göndermişti. Kuşatma sırasında kalıntının gerçek doğası yüzünü göstermiş, Dünya üzerindeki uzaylı varlığını ortaya çıkararak geniş çaplı bir uzaylı işgalinin başlamasını tetiklemişti.Uzaylı ışınları tropik ormanları hayalet beyazlığında donmuş arazilere dönüştürdüğünde, Dünya’yı kurtarma savaşı da başlamış oldu.Oyuncular uzaylılara karşı silahlandıklarında modifiye edilebilir silahlara ve yabancı, sürekli değişen ortama ve gizemli düşmana karşı taktik ve yeteneklerini adapte edebilmelerini sağlayan yüksek teknolojili Nanosuit’e sahip olacaklar.CryENGINE 2™ ile güçlendirilen Crysis, eşi benzeri olmayan grafikler, özel efektler ve yapay zeka ile PC için en müthiş DX10 oyun deneyimini sunacak. Oyun, ayrıca bu nefes kesicisi FPS deneyimini eski DX9 PC’lere de uyarlayabilecek.• Hayatta Kalmak İçin Adapte Olun – Oyuncuları sürekli değişen bir ortama sokarak taktiklerini ve donmuş ormanlardan yerçekimsiz uzaylı bölgelerine kadar çeşitli alanlara yaklaşımlarını adapte etmeye zorlayan epik bir hikaye.

• Giyinin! – Yüksek teknoloji ürünü Nanosuit ile oyuncular savaş alanında yeteneklerini gerçek zamanlı olarak değiştirebilecekler. Oyuncular hızlarını, güçlerini, zırhlarını ve gizlenme yeteneklerini değiştirerek içinde bulundukları durumlara yaratıcı taktik yollarla yaklaşabilecekler.

• Değiştirilebilir Silahlar – Birçok modüler silah sayesinde oyuncular, oyun tarzları üzerinde benzersiz bir kontrol sahibi olacaklar. Deneysel silahlarla rakiplerinizi havaya uçurabilir, uzaylı teknolojilerini keşfedip yakıcı uçlu mermilerden düşmanlarınızı sessizce uyutacak taktik cephanelere kadar kendinize özel cephaneler hazırlayabilirsiniz..

• Geldim, Gördüm, Yendim – Canlı benzeri düşman yapay zekası oyuncuları durumu incelemeye ve stratejik açıdan yaklaşmaya zorlayacak. Kimin tetik parmağının daha hızlı olduğu değil – hangi oyuncunun daha hızlı ve isabetli düşünebildiği önemli olacak.

• Yerçekimsiz Oyun – Gerçek yerçekimsiz ortamlarda korkutucu uzaylı türleriyle savaşacak, oyuncular yerçekimsiz ortamda hareket etmeye ve silahlarının tepmeleriyle başa çıkmaya çalışırken fizik kanunlarının her şeyi değiştirdiğinizi göreceksiniz.

• Yeni Nesil Grafikler – Crytek’in tescilli CryENGINE 2™ teknolojisi ile sıfırdan yaratılan Crysis’in grafikleri tam DX10 desteği ve tüm makinelerde sorunsuz performans sağlayacak ölçeklendirme yetenekleri ile tam bir ‘sanat harikası’.

• Açık, Fiziksel Bir Dünya – Crysis’in açık dünyasında dolaşırken kendi yolunuzu seçecek, engelleri yok edecek, VTOL’lardan botlara kadar birçok araç sürecek ve ortamın kendisini düşmana karşı kullanabileceksiniz.

• Online Savaşlar– 32 oyuncuya kadar, gerçek zamanlı zırh ve silah değişimleri ile tam özellikli çokluoyuncu oyunları sizi bekliyor. Saf adrenalin için Instant Action düğmesine basabilir veya ekonomi ve araç savaşları, uzaylı teknolojisi ve sıralamalar içeren yepyeni PowerStruggle modunda stratejik amaca-dayalı online deneyimine katılabilirsiniz…Forum tartışması için tıklayın.

Bir cevap yazın