TuneIn Geleneksel Radyoculuğa Destek

Bir reklamdaki gibi, “Dünyanın yerel radyosu”.

TuneIn logo

TuneIn Radyo

Kaset, CD, MP3 çalar, uydu radyo, iPod derken teknoloji her zaman geleneksel radyoculuğa düşman olmuş gibi görünse de, internet radyoculuğu emektar AM/FM istasyonlarını düştükleri durumdan kurtarmaya aday.

Çoğu akıllı telefon ve Google TV, Roku gibi internet medya kutusu tarafından da desteklenen TuneIn Radio adlı yeni bir internet radyo hizmeti 50,000’in üzerinde yerel radyo istasyonunu dilediğiniz yerde, dilediğiniz an ayağınıza getiriyor. Hatta sevdiğiniz bir parçayı şu an çalan bir istasyon araması da yapabiliyor, belki de tanımadığınız ama zevkinize uygun yeni istasyonları da keşfedebiliyorsunuz.

Araç üreticilerinin derhal dikkatini çeken TuneIn, BMW’nin ve Mini’nin yol bilgisayarına özel uygulamalar arasındaki yerini şimdiden almış bile. Çok sevdiğiniz yerel bir radyoyu yol boyunca dinlemek için size tek gereken ise GSM kapsama alanında bulunmak. Pandora gibi medya hizmetleri uzun süredir destekleniyor olsa da yerel radyo desteği yeni bir kavram.

Ülkemize ait birçok yerel radyonun da listede bulunduğu hizmeti siz de deneyebilirsiniz. Bir BMW’niz varsa aşağıdaki video da ilginizi çekecektir.

http://www.youtube.com/watch?v=EYfBpIHcgxE

Bir cevap yazın