Trine 2’den Yeni Video

Trine 2’nin titreşimlerini hissedin…

Finlandiyalı dostlarımız Frozenbyte, merakla beklenen Trine 2’den yeni bir video yayınladı.

Oyunun içeriğinin tamamlanması şerefine yayınlanan bu yeni videoda, Ari Pulkkinen’in hoş bestesi eşliğinde oyundan alınmış bazı atmosferik sahnelere konuk oluyoruz.

İçerik tamamlandığında göre oyun çıkmaya hazırdır diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak Frozenbyte CEO’su Lauri Hyvärinen, birazcık daha beklememiz gerektiğini söylüyor:

Daha yapacak birçok işimiz var.Programcılarımız oyunun hatasız çıkması ve oynanış mekaniklerinin istediğimiz seviyeyi yakalaması için uğraşıyorlar. Oyun bütün bu işlerimiz bittikten ve kalite kontrol aşamalarından geçtikten sonra yayınlanacak. Yani hala birkaç ay uzaktayız. İşleri aceleye getirmeme kararı aldık. Hedefimiz Trine 2’yi 2011’in en iyi indirilebilir oyunu yapamasak da en iyilerinden biri yapmak ve bu hedefe bağlı kalacağız.

Trine 2’nin PC, PS3, Xbox 360, Mac platformları için yol sonuna doğru yayınlanmasını bekliyoruz. Linux versiyonu ise oyun çıktıktan bir süre sonra indirilebilir olacak.

Bu arada oyunla ilgili sorusu olanlar bize iletirlerse mümkün mertebe kısa yanıtlar alabiliriz sizler için. Tabii öncelikle geçtiğimiz yıl Bay Hyvarinen ile yaptığımız özel röportaja bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın