Trine 2’den Yeni Oynanış Videosu

Trine 2’nin “sınırsız” moduyla tanışın.

Evet, biliyorum gözünüz yollarda kaldı. Benim de… Finlandiyalı dostlarımız merakla beklediğimiz Trine 2 için hala kesin bir çıkış tarihi açıklamıyor olsa da, bizlerle heyecan verici yeni videolar paylaşmaya devam ediyorlar.

Bugün yayınlanan video, co-op olarak oynayabileceğimiz Unlimited modunu tanıtıyor bizlere. Bu mod ile oyunun senaryo modundaki bölümleri hikayeden bağımsız olarak istediğimiz karakter kombinasyonlarıyla oynayabileceğiz. Herkes büyücüyü mü kontrol etmek istiyor? Ya da savaşçı olup rüzgara karşı kılıç savurmak? Bu deneyimi Trine 2’nin Unlimited modunda sınırsızca yaşayabileceğiz.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz Humble Bundle’a da yeni oyunlar eklenmiş durumda. Frozen Synapse ile Frozenbyte oyunlarının yanına harika bir fotoğraf tabanlı macera oyunu olan Trauma ve bağımlılık yaratıcı bir bulmaca oyunu olan SpaceChem eklenmiş. Bu müthiş pakete sahip olmak için Humble Bundle‘ın sitesini ziyaret etmeli ve paket için ortalama fiyatın üzerinde bir ödeme yapmalısınız. Yani 4.78$ kadar…

İyi seyirler.

Bir cevap yazın